بیت کوین 28000 دلار را هدف قرار می دهد زیرا معامله گران تقاضای نوسان قیمت BTC در روز CPI دارند


با توجه به اطلاعاتی که از تورم در ماه‌های آینده حمایت می‌کند، شرط‌بندی‌هایی در مورد چگونگی واکنش قیمت بیت کوین به آخرین فشار CPI وجود دارد.

بیت کوین (BTC) در 10 مه به 27500 دلار سقوط کرد زیرا بازارها برای فشار تورمی مثبت ایالات متحده آماده می شوند.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp). منبع: TradingView

CPI برای ماه ها کاهش یافت

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView دنبال می‌شوند که BTC/USD در محدوده معاملاتی باریکی پیش از انتشار شاخص قیمت مصرف‌کننده (CPI) آوریل در نوسان بود.

یک کاتالیزور کلاسیک نوسانات برای دارایی های پرخطر، CPI یکی از معیارهای کلیدی است که فدرال رزرو هنگام تغییر نرخ بهره در نظر می گیرد.

تغییر بعدی یک ماه کامل باقی مانده است، اما معیارهای دولت و بخش خصوصی پیش‌بینی می‌کنند که کاهش تورم در ماه‌های آینده ادامه خواهد داشت و حتی سرعت بیشتری خواهد گرفت.

تدتالکس ماکرو، مفسر مالی در یکی از قسمت‌های 9 می یوتیوب گفت: «در حال حاضر کمی رکود وجود دارد، اما احتمالاً طی دو تا سه ماه آینده شاهد کاهش تدریجی تورم و در واقع کاهش شدید خواهیم بود». تحلیل و بررسی. .

Tedtalksmacro هم به پیش‌بینی تورم بانک مرکزی کلیولند و هم به «Trueflation» اشاره کرد، که یک شاخص غیررسمی پیشرو برای روند تورم است که نشان‌دهنده کاهش قابل توجه بیشتر در آینده است.

Tedtalksmacro در یک توییت بعداً در روز، تغییرات احتمالی قیمت BTC را نسبت به ارقام مختلف CPI ممکن همراه با احتمالات طبق JPMorgan Chase به طور جداگانه تشریح کرد.

در همین حال، طبق گزارش FedWatch Tool گروه CME، انتظارات بازار برای توقف افزایش نرخ بهره توسط فدرال رزرو در ماه ژوئن برای مهار تورم، در زمان نوشتن این مقاله 80 درصد بود.

نمودار احتمالی نرخ هدف فدرال رزرو منبع: CME Group

معامله گران بایننس فروش لحظه ای را افزایش می دهند

با بازگشت به اقدام کوتاه‌مدت قیمت بیت‌کوین، اثر طولانی اپیزود «FUD» بایننس در اوایل هفته به این معنی بود که گاوهای بیت کوین قادر به بازپس گیری سطوح نزدیک به 30000 دلار نیستند.

موارد مرتبط: Binance ‘FUD’ CPI را ملاقات می کند – 5 چیز که باید در مورد بیت کوین در این هفته بدانید

تجزیه و تحلیل وضعیت موجود در میان معامله گران، تماشای منبع Skew مشخصات بازار «اشباع شده از معاملات کوتاه مدت» است، در حالی که بازارسازان همچنان با افزایش قیمت اندک به فروش می پردازند.

بخشی از تفسیر توییتر، “امروزه بایننس نقطه فروش بازار توهین آمیز است” اظهار داشت.

داده های دفتر سفارش BTC/USD. منبع: Skew/ توییتر

یکی دیگر از منابع نظارتی، Material Indicators، اشاره کرد که نقدینگی پیشنهادی دقیقاً به زیر 26000 دلار در دفتر سفارش Binance BTC/USD یک شبه افزایش یافته است.

برخی از نظرات در نمودار همراه عبارتند از: «انتظار می‌رود نقدینگی در دفتر سفارش بین گزارش‌های اقتصادی امروز و صبح حرکت کند». خواندن.

سوال این است که آیا برخی از چیزهایی که اکنون در آنجا وجود دارد پاک می شود و منجر به نوسان می شود یا با دیوارهای حمایت و مقاومت محلی خرید و فروش می شود؟

داده های دفتر سفارش BTC/USD (Binance). منبع: شاخص مواد/ توییتر

مجله: سکه‌های ناپایدار: خطرات کاذب، بانکی و سایر خطرات ظاهر می‌شوند

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *