Bitcoin eyes $25K as BTC price nears best weekly close in 5 months

با نزدیک شدن قیمت بیت کوین به بهترین بسته هفتگی در 5 ماه اخیر، بیت کوین 25000 دلار را هدف قرار می دهد


از آنجایی که تعطیلات هفتگی و ماهانه تصمیم می گیرد بهترین ژانویه دهه بیت کوین چه چیزی باشد، گاوهای بیت کوین همه چیز برای بازی کردن دارند.

بیت کوین (BTC) برای سومین بار در 29 ژانویه با نزدیک شدن به بسته های هفتگی و ماهانه به نقدینگی رسید.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp). منبع: TradingView

معامله گر بیت کوین: 25000 دلار “در چشم”

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان داد که بیت‌کوین/دلار آمریکا برای مدت کوتاهی در Bitstamp یک شبه به ۲۴,۴۹۸ دلار رسید.

اگرچه این حرکت کوتاه مدت بود، اما این سومین تلاش این زوج در روزهای اخیر برای بالا بردن نقدینگی سمت فروش به بالای 23400 دلار بود.

در هر صورت، به نظر می‌رسید که گاوها برای بازیابی سطوح حمایتی جدید فاقد شتاب هستند، و در زمان نگارش این مقاله، وضعیت موجود به همان صورت باقی ماند زیرا بیت‌کوین درست زیر نقدینگی با ۲۳۲۵۰ دلار معامله می‌شد.

داده های دفتر سفارش BTC/USD (Binance). منبع: شاخص مواد/ توییتر

اطلاعات کتاب را قبل از Binance سفارش دهید آپلود شد او با دنبال کردن منبع Material Indicators، قدرت آتش مورد نیاز برای خنثی کردن خرس ها را به توییتر نشان داد.

از 27 ژانویه، مقاومت در سطوح 23200 دلار، 24500 دلار و 25000 دلار قرار دارد و دومی همچنان در رادار سرمایه گذاران به عنوان هدف بعدی بالقوه است.

کریپتو تونی مطمئن “هدف ظاهری 25000 دلاری” گفت دنبال کنندگان توییتر در برخی از نظرات منتشر شده در طول روز شرکت کردند.

نمودار توضیحی BTC/USD. منبع: Crypto Tony/ توییتر

کریپتو تونی همچنین انتظار یک حرکت بالاتر در آلتکوین ها را داشت و ارزش کل بازار کریپتو برای تست مقاومت بیش از 1 تریلیون دلار تعیین شده بود.

“من هنوز منتظر یک صعود خوب در چند هفته آینده هستم. اما مراقب باشید که سطح مقاومت 1.2 تا 1.33 تریلیون دلاری را لمس کنیم. این سطح مهمی است و من انتظار مقاومت قوی را در اینجا دارم.” نوشت در 28 ژانویه.

نمودار مشروح ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال. منبع: Crypto Tony/ توییتر

با این حال، مانند بسیاری دیگر، کریپتو تونی در بازه‌های زمانی طولانی‌تر محتاط بود و درها را برای افت کلان جدید بیت‌کوین و آلت‌کوین‌ها که در مقطعی در سال ۲۰۲۳ ظاهر می‌شد، باز نگه داشت.

در میان آنها، مفسر Crypto، Il Capo است. به روز رسانی او از تحلیل تکنیکال اجتناب کرد تا اشاره کند که بیت کوین در آن روز «کوتاه و قوی» باقی مانده است.

وی افزود: هفته جالبی در پیش داریم.

بهترین ژانویه دهه؟

با قیمت های فعلی، به نظر می رسد BTC/USD هفته را در بالاترین سطح خود از اواسط آگوست به پایان خواهد رساند.

مرتبط: با فاش کردن معیارهای جدید قیمت بیت کوین توسط تحلیلگر، بیت کوین خیلی بالا به 23000 دلار رسید.

با توجه به اینکه نتایج سقوط FTX در نمودارها لحاظ نشده است، سود ژانویه در زمان نگارش این مقاله به 39.8 درصد رسید و آن را به سودآورترین ژانویه بیت کوین از سال 2013 تبدیل کرد.

داده های بازگشت ماهانه بیت کوین (اسکرین شات). منبع: شیشه سکه

علاوه بر بسته شدن ماهانه، هفته آینده با تصمیم فدرال رزرو در مورد آخرین افزایش نرخ بهره، محرک های اقتصادی کلان بالقوه جدیدی از ایالات متحده خواهد بود.

این و موارد دیگر در نسخه 30 ژانویه خبرنامه بازارهای کوین تلگراف ارائه خواهد شد. برای دریافت رایگان اخبار در زیر ثبت نام کنید.

دیدگاه‌ها، نظرات و دیدگاه‌های بیان‌شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسندگان است و نیازی به بازتاب یا ارائه دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.
نویسنده: William Suberg

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉