سایلر اوانجلیست بیت کوین با اتریوم گرم می شود


مایکل سیلور، یکی از بنیانگذاران MicroStrategy، در طی یک حضور اخیر در پادکست «What Bitcoin Did» درباره صندوق‌های قابل معامله در بورس اتریوم صحبت کرد و پیش‌بینی کرد که این صندوق‌ها به تسریع پذیرش سازمانی کمک می‌کنند.

سرمایه‌گذاران اصلی که به ارزهای دیجیتال به عنوان یک طبقه دارایی گسترده‌تر نگاه می‌کنند، ممکن است مایل باشند درصد بیشتری از سبد سهام خود را (۵ تا ۱۰ درصد) به جای ۱ درصد اختصاص دهند. سیلر معتقد است که بیت کوین به عنوان رهبر کلاس دارایی های رمزنگاری شده، 70 درصد از این تخصیص را تشکیل می دهد.

او می‌گوید: «این ممکن است در واقع برای بیت‌کوین بهتر باشد، زیرا ما از نظر سیاسی بسیار قدرتمندتر هستیم… ما توسط کل صنعت ارزهای دیجیتال پشتیبانی می‌شویم… آنها بدیهی است که قدرت سیاسی زیادی دارند و کاربران زیادی دارند و به عنوان یک خط دفاعی دیگر برای بیت‌کوین عمل می‌کنند.» گفت.

مرتبط با

در یک چرخش چشمگیر، چندین درخواست فهرست 19b-4 ارائه شده توسط ناشران ETF اتریوم در اوایل این هفته تایید شد. همین چند روز پیش گمانه زنی شد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده به دلیل عدم مشارکت، فشار سیاسی و عدم اطمینان در مورد وضعیت قانونی توکن زیربنایی اتر آنها را رد خواهد کرد.

جیمز سیفارت، کارشناس ETF بلومبرگ، معتقد است که ETF های اتریوم می توانند به حدود 25 درصد تقاضا برای ETF بیت کوین برسند که در ژانویه فعال شد. در حال حاضر، مشخص نیست که این ETF های اتریوم واقعاً چه زمانی معاملات خود را آغاز می کنند، زیرا SEC نیز باید بیانیه های ثبت S-1 مربوطه آنها را تأیید کند.

مرتبط با

بعد از اینکه قبلاً پیش‌بینی کرده بود که اتریوم هرگز توسط وال استریت پذیرفته نمی‌شود، سیلور نظر خود را تغییر داد زیرا بسیار “مشهود” است که آلتکوین پرچمدار یک امنیت است. او ادعا کرد که بیت کوین تنها «دارایی رمزنگاری درجه یک سازمانی» است.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید