سایلر مبشر بیت کوین با ورود آمازون به مبارزه، پیش بینی خیره کننده ای از هوش مصنوعی می کند


در یک پست اخیر در رسانه اجتماعی X، مایکل سیلور، مدافع بیت کوین، اظهار داشت که هوش مصنوعی (AI) “مقدار عظیمی از ثروت” ایجاد می کند، که بازتاب پیش بینی کارآفرین آنتونی پمپلیانو در مصاحبه اخیر CNBC است.

طبق یک خبر اخیر گزارش به گفته غول حسابداری PwC، هوش مصنوعی می تواند تا سال 2030، 15.7 تریلیون دلار به اقتصاد جهانی کمک کند. انتظار می رود محصولاتی که با فناوری توسعه یافته اند تقاضای مصرف کنندگان را به میزان قابل توجهی افزایش دهند.

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayانویدیا سازنده پردازنده گرافیکی که در حال حاضر بر تراشه های هوش مصنوعی تسلط دارد، اخیرا با پشت سر گذاشتن غول های فناوری مانند مایکروسافت و اپل، به شرکت شماره یک جهان تبدیل شده است.

مرتبط با

در اخبار دیگر، آمازون با راه اندازی یک “قاتل ChatGPT” به نام “متیس” که می تواند با ChatGPT رقابت کند، آماده می شود تا به مبارزه هوش مصنوعی بپیوندد. متعلق به Business Insider گزارش شده است گفته شد که چت بات توسط مدل هوش مصنوعی خود آمازون به نام Olympus پشتیبانی خواهد شد.

انتظار می رود چت ربات آمازون با ارائه پاسخ های به روز در میان محصولات رقیب برجسته شود، کاری که ChatGPT نمی تواند انجام دهد.

محافظت از ثروت

در عین حال، سایلر و پمپلیان معتقدند که بیت کوین از ثروت اضافی تولید شده توسط هوش مصنوعی محافظت می کند.

پومپلیانو در طول این مصاحبه پیش بینی کرد که تولید ناخالص داخلی ایالات متحده به دلیل بهره وری هوش مصنوعی افزایش خواهد یافت.

به گفته این کارآفرین، این یک “باد مخالف بزرگ” در دهه آینده خواهد بود.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید