ETF های بیت کوین در ابعاد اصلی 283 درصد افزایش می یابد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در اخبار اخیر در فضای سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال، ETF های بیت کوین افزایش قابل توجهی را نشان داده اند و شاهد افزایش قابل توجه 283 درصدی در جریان خالص ورودی در یک دوره 24 ساعته بوده اند. داده های منتشر شده توسط BitMex Research بر این افزایش قابل توجه مشارکت سرمایه گذاران تاکید می کند. مجموع ورودی خالص به ETF های بیت کوین در روز گذشته به 113 میلیون دلار رسید.

در میان ETF های بیت کوین، FBTC فیدلیتی با ورودی خالص روزانه حدود 116 میلیون دلار برجسته شد و پس از آن IBIT بلک راک که ورودی خالص حدود 42.03 میلیون دلار را ثبت کرد. در مقابل، GBTC Grayscale در روز شاهد خروجی خالص 75.14 میلیون دلاری بود که کل خروجی خالص تاریخی خود را به 15.23 میلیارد دلار رساند.

این افزایش در فعالیت سرمایه‌گذاران در پی گزارش‌های قبلی است که نشان می‌دهد 40.2 میلیون دلار ورودی خالص به صندوق‌های ETF بیت‌کوین تنها یک روز قبل از آن وارد شده است.

بازار بیشتر می خواهد

علاوه بر این، ورود قریب الوقوع موسسات مالی بزرگ به این بازار بر نهادینه شدن فزاینده سرمایه گذاری های ارزهای دیجیتال تاکید دارد. به‌طور خاص، مورگان استنلی و UBS، راه‌حل‌های بیت‌کوین ETF خود را متوقف می‌کنند، که نشان‌دهنده گسترش مسیرهای سرمایه‌گذاری در فضای ارزهای دیجیتال است.

علاوه بر این، گلدمن ساکس، یکی از موسسات مالی پیشرو، پیش‌بینی می‌کند که تقاضا برای ETF بیت کوین نقدی ایالات متحده به طور مداوم افزایش می‌یابد و بسیاری از صندوق‌ها آماده پاسخگویی به تقاضای مشتریان خواهند بود.

""
بیت کوین به دلار تا زمانی که: CoinMarketCap

از زمان آغاز به کار ETF بیت کوین در ژانویه 2024، ارز دیجیتال پرچمدار به طور قابل توجهی افزایش یافته است و افزایش قابل توجه 77 درصدی در قیمت را ثبت کرده است و بالاترین قیمت را ثبت کرده است.

با افزایش در دسترس بودن چنین ابزارهای سرمایه گذاری و افزایش اشتهای سرمایه گذاران، مسیر قیمت گذاری بیت کوین همچنان موضوع مورد علاقه و حدس و گمان است.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید