تحلیلگر برتر می گوید ETF های بیت کوین “قدرت ماندگار” را نشان می دهند


به گفته رهبر تحلیلگر اریک بالچوناس می‌گوید صندوق‌های قابل معامله در مبادلات بیت‌کوین (ETF) همچنان قدرت خود را نشان می‌دهند.

این محصولات در حال حاضر در 15 روز ورود به بازار هستند و عملکردی برابر با برخی از بهترین ETF ها دارند.

بالچوناس خاطرنشان کرد که توانایی بیت کوین برای بازگشت با “علاقه مجدد” پس از چندین فروش عمده “نادر” است.

کارت

به گفته ناتی گراسی، تحلیلگر ETF، دارایی های تحت مدیریت iShares Bitcoin Trust (IBIT) اکنون از 20 میلیارد دلار فراتر رفته است. توانست در کمتر از پنج ماه به سطح مذکور برسد که رکورد فعلی است.

روز دوشنبه، ETF های بیت کوین نقدی 105 میلیون دلار ورودی جذب کردند. محصول Fidelity با ۷۷ میلیون دلار در رتبه اول قرار گرفت. بالچوناس در اظهار نظر در مورد مجموعه ورودی های اخیر گفت: “بی رحمانه. افکار و دعا برای جمعیت ضد رمزنگاری. این باید دردناک باشد.”

کارت

این تحلیلگر اخیراً خاطرنشان کرد که ETF بیت کوین فیدلیتی 56 درصد از کل جریان های ثبت شده توسط غول مالی مستقر در بوستون را تشکیل می دهد. IBIT بلک راک همچنین بیش از یک چهارم کل جریان های ثبت شده توسط مدیر دارایی را به خود اختصاص می دهد.

حتی صندوق های ETF بیت کوین مستقر در هنگ کنگ نیز مورد علاقه سرمایه گذاران قرار گرفته اند و در روز دوشنبه 31.73 میلیون دلار ورودی به ثبت رساندند. این بهترین روز آنها تاکنون است. این ETF ها مدت کوتاهی پس از راه اندازی بسیار پرحاشیه خود به شدت ضعیف عمل کردند.

باید دید که آیا مجموعه ورودی‌های فعلی این امکان را برای بیت‌کوین فراهم می‌کند که قیمت 70000 دلار را پس بگیرد.

در همین حال، تحلیلگران در حال بحث در مورد ETF های نقطه ای اتریوم هستند که هنوز در ایالات متحده شروع به تجارت نکرده اند. اما JPMorgan انتظار دارد که این ETF ها جذابیت بیشتری پیدا کنند ورودی های کمتر از حد انتظار.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید