ETF های بیت کوین در حال ثبت جریان های شگفت آور بالایی هستند


صندوق های سرمایه گذاری مبادله ای مبتنی بر نقطه (ETF) در روز سه شنبه شبکه ای ورودی خالص سرسام آور 887 میلیون دلاری. این دومین حرکت بزرگ یک روزه از زمان شروع معاملات در ژانویه است.

صندوق بیت کوین Wise Origin Fidelity (FBTC) با ورودی به ارزش 379 میلیون دلار پیشتاز بود.

اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد ETF در پلتفرم رسانه های اجتماعی گفت

iShares Bitcoin Trust بلک راک 274 میلیون دلار ورودی جذب کرد. ARK 21Shares Bitcoin ETF (ARKB) ورودی نه چندان متوسطی از 139 میلیون دلار را ثبت کرد.

مرتبط با

بیت‌وایز بیت‌کوین ETF (BITB) و Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) به ترتیب با 61 و 28 میلیون دلار در رتبه‌های چهارم و پنجم قرار دارند.

صندوق های ETF بیت کوین مستقر در ایالات متحده اکنون 16 روز جریان ورودی بدون وقفه را ثبت کرده اند.

بالچوناس اخیراً خاطرنشان کرد که ETF های بیت کوین پس از یک سری خروجی در ماه آوریل پایداری زیادی از خود نشان داده اند. به گفته این تحلیلگر، موج سوم جریان اکنون در حال تبدیل شدن به “موج جزر و مدی” است.

مرتبط با

جیمز سیفارت، تحلیلگر ETF تاکید کرد که ورودی و خروجی برای این ETFها طبیعی است.

“این فقط بخشی از نحوه عملکرد ETF ها است. آنها ورودی و خروجی دارند. این یک رویه عادی و استاندارد است. چیز زیادی نمی توانید تضمین کنید، اما من می توانم تضمین کنم که در طول زمان، به عنوان یک گروه، دوره هایی از خروج را برای این ETF ها تجربه خواهیم کرد. همانطور که با بسیاری از آنها دیده‌ایم.» اخیراً در ماه آوریل، او گفت.

کریپتوکارنسی پرچمدار در حال حاضر پس از افزایش حدود 3 درصدی در 24 ساعت گذشته، با قیمت 71170 دلار معامله می شود. در حال حاضر، این ارز دیجیتال به روند معاملات محدود خود ادامه می دهد. مایک نووگراتز، مدیرعامل گلکسی دیجیتال اخیراً اعلام کرده است که بیت کوین باید از سطح مطلوب ۷۳۰۰۰ دلار بالاتر برود تا به طور بالقوه تا پایان سال به ۱۰۰۰۰۰ دلار برسد.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید