صندوق های ETF بیت کوین 500 میلیون دلار در میان افزایش قیمت بیت کوین فراهم می کنند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با افزایش قابل توجه فعالیت های سرمایه گذاری، صندوق های ETF بیت کوین امروز شاهد ورود قابل توجه 500 میلیون دلاری بودند. آخرین به روز رسانی Lookonchain نشان می دهد که هشت ETF بیت کوین در مجموع 10766 بیت کوین معادل 510.6 میلیون دلار جمع آوری کرده اند. این هجوم با کاهش قابل توجهی همراه است که دارایی 1850 بیت کوین Grayscale را به 87.7 میلیون دلار کاهش می دهد.

از جمله بزرگترین مشارکت کنندگان در این افزایش، iShares Bitcoin Trust IBIT، که توسط BlackRock مدیریت می شود، 4489 بیت کوین را به 212.9 میلیون دلار اضافه کرد. پس از شکایت، Fidelity 2820 بیت کوین به ارزش 133.7 میلیون دلار اضافه کرد.

""
منبع: زنجیره نگاه

این داده‌ها تسلط iShares Bitcoin Trust را در چشم‌انداز ETF نشان می‌دهد که در حال حاضر دارای 82516 بیت‌کوین است. صندوق بیت کوین Wise Origin Fidelity با 69434 بیت کوین در رتبه بعدی قرار دارد، در حالی که بیت وایز بیت کوین ETF با 17398 بیت کوین در رتبه سوم قرار دارد. در مجموع، ETF های بیت کوین، از جمله Grayscale، در حال حاضر در مجموع 671,447 بیت کوین به ارزش 31.76 میلیارد دلار را مدیریت می کنند.

موسسات بیت کوین بیشتری می خواهند

این تحولات در بحبوحه تغییر گسترده‌تر احساسات در جامعه سرمایه‌گذاری اتفاق می‌افتد و مدیر سرمایه‌گذاری BlackRock اشاره می‌کند که قرار گرفتن این شرکت در معرض بیت کوین به طور بالقوه گسترش خواهد یافت. در گفتگو با وال استریت ژورنال، او نگرش های در حال تحول نسبت به ارزهای دیجیتال را برجسته کرد و سطح راحتی رو به رشد را با ادغام آن در چارچوب های تخصیص دارایی پیشنهاد کرد.

""
بیت کوین به دلار تا زمانی که: CoinMarketCap

به طور همزمان، عملکرد بازار BTC منعکس کننده علاقه رو به رشد سرمایه گذاران است. قیمت ها امروز بیش از 5.7 درصد افزایش یافته و به بالاترین سطح محلی 47650 دلار رسیده است.

همگرایی جریان های سرمایه گذاری نهادی و احساسات بازار صعودی بر پذیرش جریان اصلی رو به رشد بیت کوین تأکید می کند و وضعیت آن را به عنوان یک طبقه دارایی قدرتمند در چشم انداز مالی جهانی تقویت می کند.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید