ETF های بیت کوین به نقطه عطف حماسی در استرالیا می رسند: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک نقطه عطف حماسی برای صندوق های قابل معامله در بورس بیت کوین، VanEck Bitcoin ETF، ASX Ltd. در صرافی اصلی که توسط .

این اولین بار است که یک صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) در بورس اصلی استرالیا فهرست شده است و نشان دهنده پذیرش و ادغام رو به رشد دارایی های دیجیتال در بازارهای مالی اصلی است.

ETF اولین بار در روز پنجشنبه با سرمایه گذاری اولیه حدود 985000 دلار استرالیا یا 985000 دلار استرالیا معادل 657000 دلار آمریکا به دلار آمریکا آغاز شد.

این راه اندازی یک گام مهم برای استرالیا و بازار جهانی ارزهای دیجیتال است زیرا به سرمایه گذاران استرالیایی امکان دسترسی مستقیم به بیت کوین را از طریق یک محصول مالی تنظیم شده می دهد.

صندوق ETF VanEck بیت کوین که در فهرست ASX قرار دارد، یک صندوق تغذیه کننده 647 میلیون دلاری VanEck Bitcoin Trust در ایالات متحده است. این ساختار به ETF استرالیا اجازه می دهد تا در تراست بزرگتر و مستقر در ایالات متحده سرمایه گذاری کند و به سرمایه گذاران امکان دسترسی به همان دارایی های بیت کوین زیربنایی تحت مدیریت VanEck را می دهد.

مرتبط با

راه اندازی ETF بیت کوین VanEck در ASX احتمالاً تأثیر موجی بزرگی بر بازارهای مالی استرالیا خواهد داشت. این می تواند سایر مدیران دارایی را تشویق کند تا مسیرهای مشابهی را برای ETF های رمزنگاری دنبال کنند، بنابراین دامنه گزینه های سرمایه گذاری در دسترس سرمایه گذاران استرالیایی را گسترش می دهد.

به گفته بلومبرگ، BetaShares Holdings Pty مستقر در سیدنی و یکی دیگر از بازیکنان محلی DigitalX Ltd. همچنین در لیست هیئت مدیره اصلی استرالیا، ASX قرار دارد.

صندوق های ETF بیت کوین ایالات متحده در ژانویه راه اندازی شد و اکنون دارایی 56 میلیارد دلاری را جمع آوری کرده است. هنگ کنگ در ماه آوریل ETF های نقدی بیت کوین و اتر را مجاز کرد و بخش کوچکی از علاقه مندی به ابزارهای ایالات متحده را به خود جلب کردند.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با 0.65 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 65610 دلار رسیده است.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید