پیش بینی می شود ETF های بیت کوین در استرالیا راه اندازی شوند


طبق یک خبر اخیر گزارش بلومبرگ به نقل از منابع ناشناس آگاه گزارش داد که بورس اوراق بهادار استرالیا (ASX) در مسیر سبز کردن چندین صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) تا پایان سال جاری است.

این گزارش می گوید که جدول زمانی تایید هنوز به طور رسمی توسط ASX تایید نشده است.

در اوایل این ماه، Monochrome Asset Management، یک شرکت مدیریت سرمایه گذاری متمرکز بر ارزهای دیجیتال مستقر در بریزبن، برای یک ETF بیت کوین با Cboe استرالیا، یک رقیب کوچکتر ASX، درخواست داد. انتظار می رود این محصول در سه ماهه دوم سال پس از تایید کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا (ASIC) عرضه شود.

در سال 2022، مدیر صندوق ارزهای رمزنگاری شده در شمال سیدنی، Cosmos Asset Management ETF های بیت کوین و اتریوم را راه اندازی کرد. اما به دلیل تقاضای کم، مجبور شد در همان سال این محصولات را از لیست حذف کند. پرتاب تاریخی آنها همزمان با فروپاشی اکوسیستم Terra بود. در نوامبر 2022، صنعت مجبور شد با یکی از شدیدترین بحران های خود تا به امروز با فروپاشی امپراتوری رمزارز FTX روبرو شود.

در سال 2024، شرایط بازار ارزهای دیجیتال برای ETF های بیت کوین بسیار مطلوب تر به نظر می رسد. بیت کوین با وجود کاهش قابل توجه قیمت، همچنان نزدیک به بالاترین رکورد معامله می شود.

ETF های بیت کوین پس از تایید بسیار مورد انتظار در ایالات متحده، به نقطه صحبت همه تبدیل شده اند. ETF بیت کوین بلک راک به موفقیت خیره کننده ای دست یافته و رکوردهای بسیاری را شکست. اما اخیراً این محصولات ETF با مشکل مواجه شده اند افزایش خروجی.

پسندیدن گزارش شده توسط U.TodayETF های اسپات اتریوم و بیت کوین در اوایل ماه مارس به طور رسمی در هنگ کنگ تایید شدند. اما برخی از تحلیلگران به ناظران بازار هشدار داده اند که بعید است این محصولات جذب جریان های قابل توجهی شوند.
نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید