ETF های بیت کوین به خونریزی ادامه می دهند – خروجی 140 میلیون دلاری ثبت شد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

طبق گزارشی که اخیرا منتشر شده است، در 20 ژوئن وجوه قابل معامله در مبادلات بیت کوین (ETF) شاهد خروج گسترده 140 میلیون دلاری بودند که پنجمین خروج متوالی بیت کوین از این نهادها را رقم زد.

این داده‌ها توسط کالین وو، روزنامه‌نگار و وبلاگ‌نویس محبوب ارزهای دیجیتال در حساب X خود به اشتراک گذاشته شده است. وو اشاره کرد که ETF GBTC Grayscale در یک روز 53.1 میلیون دلار از دست داد. ETF IBIT بلک راک با خروجی 1.4791 میلیون دلاری مواجه شد. با این حال، IBIT در حال حاضر مجموعا 17.643 میلیارد دلار دارایی BTC دارد.

Grayscale در پنج روز گذشته 232 میلیون دلار ضرر کرده است. این رقم هنوز کمتر از 413 میلیون دلار از دست دادن Fidelity (FBTC) در همان دوره است.

این خروجی‌ها در حالی اتفاق می‌افتند که بیت‌کوین، ارز دیجیتال پرچم‌دار جهان، در این هفته به تدریج تقریباً 5.2 درصد کاهش یافت و سطح قیمت 67000 دلار را از دست داد. در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با قیمت 63880 دلار تغییر می کند.

مرتبط با

نهنگ هوشمند مقدار زیادی بیت کوین می فروشد

حساب تحلیلی @lookonchain به اشتراک گذاشت که وقتی ETF ها بیت کوین خود را فروختند، یک نهنگ هوشمند نیز از این روند پیروی کرد. این معامله گر 660 بیت کوین را برای فروش به صرافی بایننس منتقل کرد. این توییت همچنین جزئیاتی در مورد معاملات موفق قبلی این نهنگ به اشتراک گذاشته است.

او سال گذشته دو بار مقادیر زیادی بیت کوین معامله کرد و در هر یک از این معاملات سود سالمی به دست آورد. مجموعا بیش از 30 میلیون دلار

در یکی از این تراکنش‌های بزرگ، معامله‌گر ۷۱۸ بیت‌کوین را بین ماه‌های آگوست تا نوامبر سال گذشته به قیمت تقریبی ۲۹۳۸۵ دلار خریداری کرد و سپس در دسامبر آن‌ها را به قیمت ۴۱۹۵۳ دلار فروخت که ۹ میلیون دلار (+۴۳ درصد) درآمد داشت.

معامله دوم شامل 1181 بیت کوین بود که او بین فوریه و 13 می سال جاری خریداری کرد. Whale این بیت کوین را در 27 می و 20 ژوئن فروخت و 21.2 میلیون دلار (+37%) درآمد داشت.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید