ران نوینر از CNBC می گوید که راه اندازی بیت کوین ETF به شدت شکست خورده است.


Ran Neuner از CNBC گزارش می دهد که راه اندازی بزرگ بیت کوین ETF با واکنش های متفاوتی روبرو شده است. هیجان سطحی پیرامون تجارت 4.5 میلیارد دلاری چشمگیر به نظر می رسد، اما هیجان عمیق تری وجود دارد. تحلیل و بررسی تصویر متفاوتی را ترسیم می کند. ادعای «شکست وحشتناک» از بررسی ترکیب این معاملات پدید می آید. به طور خاص، مشخص شده است که نیمی از 4.6 میلیارد دلار معامله شده به Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) مرتبط بوده و با فروش و خروج مشخص شده است، عمدتاً به دلیل کارمزدهای بالا و کارمزدهای بالا. منسوخ شدن بیت کوین قفل شده

معامله‌گر پیشنهاد می‌کند که به‌جای اینکه شاهد ورود سرمایه جدید به بازار بیت‌کوین باشیم، عمدتاً تعدیل موقعیت‌های موجود است. آنچه در اینجا مهم است تمایز بین حجم تجارت و ورودی های جدید است. دومی ظاهراً در روز اول ناچیز است.

حساب‌های بزرگ با سرمایه قابل توجهی که در دست دارند تمایل دارند با صبر و دقت عمل کنند. آنها احتمالاً از دیوانگی اولیه در راه اندازی یک محصول مالی جدید اجتناب خواهند کرد و در عوض منتظر تثبیت بازار قبل از تخصیص وجوه قابل توجه خواهند بود. از این منظر، اولین روز معاملات، اگرچه نشان دهنده موفقیت آنی از نظر ورودی های جدید نیست، لزوماً یک شکست نیست، بلکه یک دوره تعدیل است.

علاوه بر این، این واقعیت که قیمت بیت کوین حتی پس از تایید در محدوده 45000 تا 48000 دلار باقی ماند، نشان می دهد که بازار به جای واکنش، در انتظار است. این دوره را می توان به عنوان یک مرحله فرصت در نظر گرفت.

با تأمل، به نظر زودهنگام است که راه اندازی ETF بیت کوین را شکست خورده بدانیم. اگرچه اولین ورودی‌ها انتظارات را برآورده نکردند، اما زیرساخت‌ها برای سرمایه‌گذاری‌های بزرگ در حال شکل‌گیری است. برای سرمایه گذاران با تجربه، استراتژی محافظه کارانه (انتظار برای اولین موج) یک رویکرد کلاسیک است که می تواند بازده قابل توجهی را در بلندمدت ارائه دهد.
نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید