مسابقه Bitcoin ETF با برنامه به روز شده BlackRock سازگار است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

رقابت برای راه اندازی بالقوه یک محصول صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) در ایالات متحده، مانند بلک راک شتاب خود را از دست نمی دهد. S-1 اصلاح شده جدید را ثبت کرد برای ارائه اظهار نظر کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در پرونده هزینه خود در تاریخ 8 ژانویه.

پرونده BlackRock S-1 به روز شد

بلک راک از زمان ورود به رقابت ETF بیت کوین در اوایل سال، ثابت کرده است که تقریباً به اندازه سایر بازیگران اصلی بازار امروز، این محصول را می خواهد. در آخرین بایگانی، بلک راک در مورد آنچه انتظار می رود اگر یکی از شرکای مجاز یا طرف مقابل کارگزاری بیت کوین دچار اختلاف نظر ورشکستگی شود، عبارت را تغییر داد.

اگرچه این تغییرات ممکن است ساده به نظر برسند، اما همچنین حاوی هشدارهایی به سرمایه گذاران بالقوه در مورد آنچه در شرایطی که بازار یا محصول ممکن است با از دست دادن نقدینگی مواجه شود، انتظار داشته باشند.

پویایی جالب بین تفسیر SEC و پرونده های اصلاح شده تغییر نادری را در رویکرد تنظیم کننده به هر ETF در تاریخ نشان می دهد. پرونده اصلاح شده اکنون BlackRock را در رقابت برای تأیید بالقوه محصول بیت کوین ETF خود در هر زمان از 10 ژانویه قرار می دهد.

با رهبری BlackRock در تلاش برای تغییر، سایر متقاضیان آماده هستند تا حرکت های مربوطه را انجام دهند.

شانس تایید بیت کوین ETF را ببینید

اکنون بازار شاهد تکمیل لیست چک رویدادهای مهم پیش بینی شده در اکوسیستم Bitcoin ETF است.

10 ژانویه می‌تواند مهم‌ترین تاریخ در صنعت تا کنون باشد، زیرا انتظار می‌رود تنظیم‌کننده در مورد برخی از برنامه‌های کاربردی این محصول رای دهد. اگرچه مکاتب فکری مختلف نشان می‌دهد که SEC ممکن است به روی متقاضیان حرکت نکند، اما حامیان اصلی این محصول، از جمله تحلیلگران ارشد ETF بلومبرگ، هنوز معتقدند که احتمال تایید بسیار بالاتر از معیار 90 درصدی است که قبلاً پیش‌بینی شده بود.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید