Gracy Chen: Flame Hall، خوش بین بیت کوین ETF و شکاک Worldcoin


گریسی چن، مدیر اجرایی صرافی بیت‌گت و قاضی در برنامه واقعیت‌نمای نهنگ‌های قاتل Web3 است.

گریسی چن، مدیر اجرایی صرافی جهانی ارزهای دیجیتال Bitget، به دنبال کنندگان و دوستان خود توصیه کرد که در ازای چند توکن Worldcoin چشم خود را اسکن نکنند.

او به مجله گفت که یک نگرانی عمده در مورد حفظ حریم خصوصی وجود دارد و افزود که با توجه به هجوم مورد انتظار توکن های WLD در آینده نزدیک، نسبت به چشم انداز قیمت خوشبین نیست.

او توضیح می دهد که بسیاری از موارد دیگر در یکی دو سال آینده منتشر خواهند شد.

چن اعتراف می‌کند که کارش با Bitget بسیار جالب است، اما این بدان معناست که او از این که دوستان آمریکایی‌اش دائماً به او لطف می‌کنند، اذیت می‌شود.

از زمانی که ما پذیرش مشتریان آمریکایی را متوقف کردیم، دوستان زیادی داشتم که پاسپورت آمریکایی داشتند و از آنها پرسیدند که آیا می توانند برای باز کردن یک حساب کمی عقب نشینی کنند.

من خیلی از اینگونه درخواست ها را رد می کنم. چن می گوید این خط قرمزی است که نباید از آن عبور کنیم.

چن قبل از هدایت استراتژی در Bitget، به عنوان مجری و تهیه کننده برای کانال فناوری و مالی Phoenix TV، یک بازیگر اصلی در صحنه رسانه چین، کار می کرد.

اما یک ایده میلیارد دلاری به در زد و به سرعت چن را از روزنامه نگاری دور کرد.

در سال 2015، او یک استارتاپ مالیاتی را که برای فریلنسرها طراحی شده بود، تأسیس کرد و این شرکت تنها در سه سال به جایگاه تک شاخ رسید.

این یک شرکت فناوری مالی است. بنابراین کاری که آنها انجام می دهند ارائه خدمات به فریلنسرها است. می گوید که آنها به فریلنسرها خدمات می دهند و خدمات اتوماسیون مالیات و حقوق و دستمزد را ارائه می دهند.

اما یکی از افتخارآمیزترین دستاوردهای او پیوستن اسطوره فوتبال لیونل مسی به تیم Bitget به عنوان شریک بود.

چن گفت که مسی با رقابت سختی از سوی بسیاری از نامزدها روبرو بود اما در نهایت او را به دلیل ویژگی‌های پدرانه و شباهت‌های بیت‌گت با مبادله انتخاب کرد.

او به عنوان یک پدر، شوهر و رهبر تیم شهرت خوبی داشت و همچنین شباهت هایی بین بیتگت و مسی مشاهده می کنیم.

همچنین بخوانید
امکانات

جاستین آورسانو پیشرفت بزرگی در عکاسی NFT دارد

امکانات

قبل از NFT ها: علاقه به کلکسیون های قبل از کریپتوپانک افزایش می یابد

چن می گوید که Bitget در یک بازار خرس شروع کرد، به طور مشابه مسی از کمبود هورمون رشد در زمانی که جوان بود و برای اولین بار شروع به ورزش کرد رنج می برد.

او قد بلندی ندارد. او در وضعیت نامناسبی قرار داشت، بنابراین نقطه شروع بسیار دشواری نیز داشت.

چه چیزی باعث شهرت توییتر شد؟

چن توضیح می‌دهد که عشق خود را به توییتر، که اکنون X است، پس از به دست آوردن یک موقعیت برتر رمزنگاری کشف کرد.

دنبال کردن من در توییتر با رمزنگاری شروع شد. او می‌گوید: «حدس می‌زنم زمانی که روزنامه‌نگار بودم، در توییتر چندان فعال نبودم، زیرا بیشتر بازار آسیا را پوشش می‌دادم و به زبان ماندارین گزارش می‌دادم.

چن رویکرد بسیار دوستانه ای نسبت به X دارد. اخبار فوری را در عناوین پراکنده و قابل فهم برای دنبال کنندگانش توضیح می دهد.

با این حال، او مشاهده می کند که تعداد دنبال کنندگان در توییتر نیز در دوره هایی که فعالیت های تجاری Bitget افزایش می یابد، افزایش می یابد.

فالوورهای من در یک دوره زمانی از اواخر سال گذشته تا ابتدای امسال افزایش یافت. این دوره ای است که من یک نقطه تکینگی را می بینم که در آن شما رشد تصاعدی را می بینید، و همچنین این دوره ای است که ما رشد را در شرکت خود تجربه می کنیم.

بنابراین، او اضافه می کند، دستاورد من یا هر دستاورد یا تعداد فالوورها عمدتاً به رشد Bitgets کمک می کند.

چه نوع محتوای توییتر را می توانید انتظار داشته باشید؟

حساب توییتر چن تنوع جدی ارائه می دهد. شما نگاهی اجمالی به ماجراجویی‌های او در سفر خواهید داشت و چه کسی می‌داند، حتی ممکن است با الهام‌های دیوانه‌کننده سفر مواجه شوید.

اما زمانی که دنیای کریپتو آشفته می‌شود، با دعوا، مبادلات یا هر چیز دیگری، چن خرابی‌های صادقانه را در بخش‌های کوچک ارائه می‌کند.

چه نوع محتوایی را دوست دارید؟

چن احساسات متفاوتی درباره توییتر دارد و فکر می‌کند که گاهی اوقات می‌تواند به میدان جنگ پر سر و صدایی تبدیل شود.

توییتر اساسا یک مکان بسیار پر سر و صدا است. چن می گوید همه نظر خود را تغییر می دهند و سعی می کنند برجسته باشند.

او توضیح داد که دوست دارد به‌روزرسانی‌ها را ببیند آلت کوین دیلی و اداره ارزاما او به معتادان هاردکور کریپتو توییتر توصیه می کند که هر از گاهی چشمان خود را از صفحه نمایش بردارید.

من شدیداً به هر کسی که از دانش رمزنگاری در توییتر استفاده می‌کند توصیه می‌کنم که حداقل یک یا دو ساعت را دور از رسانه‌های اجتماعی بگذرانند، تحقیقات اولیه انجام دهند و با گروهی از دوستان مورد اعتماد صحبت کنند.

پیش بینی ها

چن معتقد است که وجوه قابل معامله در مبادلات بیت کوین در مسیر تایید قرار دارند، اما ممکن است سال 2023 سالی نباشد که چنین اتفاقی بیفتد.

امسال نه، امسال فقط سه ماه فرصت داریم. او تخمین می زند شاید اوایل سال 2024 باشد.

او اشاره می کند که این می تواند انگیزه بسیار خوبی برای بازار صعودی بعدی باشد.

وقتی صحبت از رویارویی Coinbase و Binance با SEC می شود، چن پیشنهاد می کند که Coinbase ممکن است در آب های امنی باشد، اما بایننس ممکن است با یک ترن هوایی روبرو شود.

من شخصاً فکر می کنم کوین بیس یک صرافی رمزنگاری نسبتاً منظم و متمرکز در ایالات متحده است، بنابراین موارد می تواند با جریمه هایی حل شود. وقتی صحبت از مقایسه SEC و Binance می شود، وضعیت بسیار پیچیده تر است.

اما او مطمئن است که جنگجویان قانونی Binance مبارزه خوبی را انجام خواهند داد:

من فکر می کنم آنها یک تیم حقوقی بسیار بسیار بزرگ و قوی برای مبارزه با این مبارزه دارند.
نویسنده: Ciaran Lyons

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید