خروج سرمایه بیت کوین ETF با خروج 139 میلیون دلار عمیق تر می شود


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اکوسیستم بیت کوین ETF نقطه ای به از دست دادن سرمایه ادامه داده است که نشان دهنده روند نزولی ادامه دار برای طبقه دارایی است. هنوز مشخص نیست که چرا وال استریت به تسلیم شدن در برابر ETF بیت کوین که زمانی تهاجمی بود ادامه می دهد، اما روند فعلی باعث کاهش مداوم قیمت بیت کوین شده است.

طبق داده‌های SoSoValue، در 20 ژوئن در مجموع 139.98 میلیون دلار ETF بیت‌کوین باقی مانده است. GBTC شرکت Grayscale Investments با خروجی کل 53 میلیون دلار بزرگترین بازنده بود. Fidelity Investments با برداشت 51 میلیون دلاری سرمایه گذاران در رتبه دوم قرار گرفت.

مرتبط با

Bitwise (BITB) همچنین مجموعاً 32 میلیون دلار خروجی داشت، در حالی که VanEck خروج سرمایه 4 میلیون دلاری را نسبت به اندازه خود ثبت کرد. پیشنهاد Invesco Galaxy Digital در مجموع به 2 میلیون دلار رسید.

همه محصولات ETF بیت کوین جریان خروجی ثبت نکردند زیرا iShares Bitcoin Trust (IBIT) این روند را کاهش داد. این محصول روزانه 565 میلیون دلار و خالص ورودی 1 میلیون دلار ثبت کرد. مرز بسیار ظریفی بین ورودی و خروجی بیت‌کوین ETF وجود دارد و طبق داده‌های فعلی بازار، همه محصولات مورد نظر نوعی افزایش در حجم معاملات را به نمایش گذاشته‌اند.

هفته گذشته، محصولات نقدی بیت کوین ETF خروجی خالص 900 میلیون دلاری را به ثبت رساندند که در 20 ژوئن پنجمین روز متوالی خروجی آنها بود. این بدترین عملکرد محصول از اواسط آوریل، اندکی پس از محدودیت کوتاه ورود در اواسط ماه، را نشان می دهد.

مرتبط با

تأثیر این روندهای نزولی ETF بیت کوین نیز در عملکرد ضعیف BTC منعکس می شود. طی 24 ساعت گذشته، قیمت سکه 2.8 درصد کاهش یافت و در 63784.68 دلار معامله شد. حجم معاملات بیت کوین با افزایش 33.93 درصدی به 25,990,936,338 دلار رسید و اعتماد به نفس را روشن کرد.

با این احساسات و امید به بهبود در بازار ETF بیت کوین، قیمت سکه می تواند روند خود را در کوتاه مدت تغییر دهد.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید