مدیر عامل Grayscale: ETF بیت کوین نقطه ای می تواند 30 تریلیون دلار به بازار بیاورد


در حالی که سامسون مو، مدیر عامل شرکت ژانویه 3 پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین می تواند به 1 میلیون دلار افزایش یابد، آنتونی پمپلیانو سرمایه گذار بیت کوین گفت که قیمت یک شبه دو برابر نخواهد شد.

در حالی که آماده‌سازی برای صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین (BTC) (ETF) ادامه دارد، مدیران از سراسر جامعه کریپتو نظرات خود را در مورد اینکه چگونه وسیله سرمایه‌گذاری جدید برای ارز دیجیتال می‌تواند بر بازارهای کلی تأثیر بگذارد، به اشتراک می‌گذارند.

در مصاحبه ای با CNBC، مدیر عامل Grayscale، Michael Sonnenshein ابراز عقیده کرد که دوباره خوش بینی های زیادی در بازار بیت کوین وجود دارد و بسیاری از سرمایه گذاران در حال اضافه کردن بیت کوین به پرتفوی خود هستند. این مدیر اجرایی همچنین گفت که مشتاقانه منتظر ظهور ETF های بیت کوین نقطه ای است تا بخشی از جامعه سرمایه گذاری که هنوز فرصت سرمایه گذاری در بیت کوین را نداشته اند، در معرض بیت کوین قرار بگیرند. سوننشاین توضیح داد:

Grayscale یکی از پیشتازان برای تایید نقطه ای بیت کوین ETF است. نمایندگان Grayscale در 22 نوامبر با بخش معاملات و بازارهای کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ملاقات کردند تا درباره جزئیات مربوط به اعتماد بیت کوین پرچمدار خود که این شرکت می خواهد آن را به ETF تبدیل کند، گفتگو کنند.

ادامه مطلب


نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید