بیت کوین با 86 درصد مالکیت، اتریوم و میم کوین ها بر سود غالب است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • سکه های ترون و میم جلب توجه می کنند
  • توسعه پروژه ها و سودآوری آنها

در دنیای همیشه در حال تحول ارزهای دیجیتال، سودآوری معیاری حیاتی برای موفقیت هم برای سرمایه گذاران فردی و هم برای کل بازار است. با توجه به این آخرین داده ها بیت کوین از IntoTheBlock (BTC) همچنان بر بازار تسلط دارد و 86 درصد از دارندگان سود می کنند. این امر بیت کوین را به عنوان دارایی پیشرو قرار می دهد و از نظر سودآوری، برتری قابل توجهی را نسبت به سایر ارزهای دیجیتال حفظ می کند.

اتریوم (ETH)، دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، نیز عملکرد قوی دارد و 83.19 درصد از دارندگان آن سود می‌برند. قابلیت‌های قرارداد هوشمند اتریوم و نقش مهم آن در اکوسیستم DeFi (مالی غیرمتمرکز) به موفقیت آن کمک کرده است. علاوه بر این، یک ارتقاء بالقوه ETF نقطه اتریوم ممکن است باعث افزایش بیشتر قیمت ها شود.

سکه های ترون و میم جلب توجه می کنند

Tron (TRX) از نزدیک با 82.07٪ از دارندگان آن سود می برد که نشان دهنده نفوذ فزاینده پروژه در فضای بلاک چین است. تمرکز Tron بر برنامه های غیرمتمرکز (dApps) و حجم بالای تراکنش، آن را به یک انتخاب محبوب در بین توسعه دهندگان و سرمایه گذاران تبدیل کرده است.

جالب اینجاست که میم کوین ها نیز تاثیر بسزایی در رتبه بندی سودآوری دارند. پپه (PEPE) با سود 80.57 درصد در بسته سکه میم پیشتاز است و پس از آن Floki (FLOKI) با 76.85 درصد قرار دارد. دوج کوین (DOGE)میم سکه اصلی دارای نرخ سودآوری 74.99٪ است. این ارقام نشان می‌دهد که سکه‌های میم که عموماً سرمایه‌گذاری‌های سفته‌بازی در نظر گرفته می‌شوند، بازده قابل توجهی را برای صاحبان خود فراهم می‌کنند.

توسعه پروژه ها و سودآوری آنها

داده ها همچنین عملکرد پروژه های نوظهور مانند Ondo (ONDO) و JasmyCoin (JASMY) را نشان می دهد. 75.61 درصد و 72.18 درصد از مالکان به ترتیب سود می کنند. Ondo که بر روی DeFi و محصولات ساختاریافته تمرکز دارد و JasmyCoin که دموکراسی‌سازی داده‌ها و IoT (اینترنت اشیا) را هدف قرار می‌دهد، در حال جلب توجه هستند و بازده قابل توجهی را برای سرمایه‌گذاران خود به ارمغان می‌آورند.

Maker (MKR) و بیت کوین کش (BCH) از سودآورترین دارایی ها هستند که دارندگان آنها به ترتیب 75.45% و 72.54% سود دارند. توکن حاکمیت برای Maker، MakerDAO و Dai استیبل کوین این سیستم به سنگ بنای اکوسیستم DeFi تبدیل شده است. بیت‌کوین کش، هارد فورک بیت‌کوین، به دلیل تمرکز بر تراکنش‌های نقد الکترونیکی همتا به همتا، همچنان به جذب طرفداران اختصاصی خود ادامه می‌دهد.
نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید