بیت کوین با کاهش 5 درصدی به پشتیبانی کلیدی «در لحظه واقعیت» برای بازار کریپتو رسید


هم قیمت بیت کوین و هم کل ارزش بازار کریپتو در حال آزمایش مجدد میانگین متحرک 200 هفته ای هستند که یک خط حمایتی کلیدی در بازار نزولی است.

بیت کوین (BTC) پس از افتتاحیه وال استریت در 24 ماه مه به شدت سقوط کرد زیرا “آزمایش مجدد طولانی مدت” خطوط روند کلیدی انجام شد.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته BTC/USD در Bitstamp. منبع: TradingView

بیت کوین برای آزمایش مجدد میانگین متحرک تجزیه می شود

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان داد که جفت BTC/USD در Bitstamp به 26.154 دلار رسید – پایین‌ترین سطح آن از 12 می.

آخرین اقدام بسیار با روز گذشته فاصله داشت، زمانی که داستان اصلی بازار در جهت مخالف شکل گرفت و بیت کوین 27500 دلار را هدف قرار داد.

بنابراین، نوسانات محدوده، نام بازی در آن روز بود، و معامله گران به دنبال سطوح کلیدی برای گاوها برای ارائه محافظت رو به جلو بودند.

اینها به شکل میانگین متحرک 100 روزه و 200 هفته ای (MAs) ارائه شده است که هر دو موضوع بحث در هفته های اخیر بوده است.

ما در حال انجام یک آزمایش مجدد از میانگین متحرک 200 هفته ای هستیم که مدت ها منتظرش بودیم. IMO، این گاوهای BTC مهمترین سطح برای نگهداری هستند. خلاصه شده است به دنبال کنندگان توییتر شما

نمودار کندل استیک 1 روزه بیت کوین/دلار در Bitstamp با کارشناسی ارشد 100 روزه و 200 هفته ای. منبع: TradingView

Michaël van de Poppe، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت تجاری Eight، همچنین اظهار داشت که MA 200 هفته ای و MA نمایی برای کل بازار ارزهای دیجیتال نقش دارند.

او آن را به عنوان “لحظه حقیقت” برای گرافیک توصیف کرد.

در همین حال، معامله‌گر محبوب Daan Crypto Trades منتظر بود تا موقعیت‌های لانگ تنها چند ساعت پس از شروع روند نزولی از سطوح پایین به بازار بازگردند. بلندهایی که «پایین را بخرند» یکی از ویژگی‌های شیب محلی اخیر بوده است.

Bybit Open Interest قبلاً به جایی که قبل از این فشار طولانی بود بازگشته است. او گفت: «به‌نظر می‌رسد تعداد زیادی از موقعیت‌های خرید فوراً دوباره وارد می‌شوند». نظر داد.

مشکلات سقف بدهی ها تشدید می شود

سهام ایالات متحده نیز در بحبوحه نگرانی ها از واکنش بازارها به بن بست سقف بدهی دولت بایدن سقوط کرد.

مطالب مرتبط: نصف شدن بعدی 160 هزار دلار؟ مدل شمارش معکوس برای بیت کوین جدید جدید

برای پلتفرم معاملاتی QCP Capital، اکنون زمان آن رسیده است که مراقب گاوهای بیت کوین باشیم.

بیت کوین/دلار آمریکا در یک به روز رسانی بازار در طول روز هشدار داده شده است، علیرغم افزایش عدم اطمینان شانس اصلاح جبرانی را افزایش می دهد. اما نتیجه نهایی به حل مشکل سقف بدهی بستگی دارد.

در این بیانیه خلاصه می‌شود: «در حالی که روند میان‌مدت ما برای افزایش بیت‌کوین در سناریوی معامله است، ما فکر می‌کنیم که بیت کوین می‌تواند به سرعت با آنچه بازارهای کلان دیگر دلالت می‌کنند همگام شود».

با این حال، در یک سناریوی بدون توافق، ما به راحتی به بالاترین سطح سال خواهیم رسید.

نمودار شمعی 1 ساعته S&P 500 (SPX). منبع: TradingView

مجله: “مسئولیت اخلاقی”: آیا بلاک چین واقعاً می تواند اعتماد به هوش مصنوعی را افزایش دهد؟

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید