پیتر شیف، منتقد بیت کوین می گوید وال استریت در شرف فروش است


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پیتر شیف منتقد معروف بیت کوین، رد کرد او ادعا می کند که موج بعدی جریان سرمایه به اکوسیستم BTC از سوی سرمایه گذاران وال استریت خواهد آمد.

ضد انتقاد پیتر شیف

پیتر شیف در پاسخ به مصاحبه CNBC Squawk Box که در آن، آنتونی پمپلیانو، گاو بیت کوین اظهار داشت که دلارهای خالص جدیدی که به بیت کوین سرازیر می شود از وال استریت خواهد آمد، پیتر شیف اظهار داشت که در واقع، سرمایه گذاران در آمریکا در حال برنامه ریزی برعکس هستند.

از زمانی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در ژانویه امسال چراغ سبز ETF های بیت کوین را دریافت کرد، سرمایه قابل توجهی به این بخش وارد شده است. این سرمایه اغلب از طریق شرط‌بندی روی محصولات ETF از BlackRock، Fidelity Investments، و Bitwise و غیره انجام می‌شد.

در حالی که پمپلیانو خوشبین بود که این روند در آینده قابل پیش بینی ادامه یابد، پیتر شیف این احساسات را خنثی کرد. او گفت که معتقد است سرمایه گذاران وال استریت در شرف فروش هستند. پیتر شیف به طور خاص گفت که فروش بالقوه توسط سرمایه گذاران نهادی دستور العملی برای سقوط قریب الوقوع بازار است.

به عنوان یک منتقد بیت کوین، شیف برای همیشه معتقد است که قیمت ارز دیجیتال پرچمدار در نهایت به صفر خواهد رسید.

شانس چیز دیگری می گوید

علیرغم اعتقادات پیتر شیف و سایر منتقدان برجسته بیت کوین، رویداد آینده نصف کردن بیت کوین به دیگران می گوید که قیمت به افزایش خود ادامه خواهد داد. با پاداش‌های بلاک، که تنها راهی است که بیت‌کوین منتشر می‌شود، 50 درصد کاهش خواهد یافت و کمبود شدیدی رخ خواهد داد.

همانطور که از زمان شروع آن مشاهده شد، صادرکنندگان ETF بیت کوین روزانه هزاران بیت کوین دریافت می کنند. این تقاضا ظرفیت افزایش ارزش ارز دیجیتال را در صورت تداوم دارد. با توجه به تحولات بازار و شبکه، بسیاری از رهبران صنعت هدف قیمتی بزرگی را برای بیت کوین در بلند مدت پیش بینی کرده اند.

یکی از جدیدترین تماس‌های صعودی از سوی ویلی وو، تحلیل‌گر برتر صورت گرفت که گفت ارز دیجیتال می‌تواند در بلندمدت به ۶۵۰ هزار دلار برسد.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید