پیتر شیف، منتقد بیت کوین به دارندگان بیت کوین با اتمام نصف شدن هشدار می دهد


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در حالی که جامعه بیت کوین اتمام یک رویداد نصف شدن دیگر را جشن می گیرد، پیتر شیف منتقد معروف بیت کوین با هشداری به دارندگان بیت کوین روی صحنه رفته است.

به‌روزرسانی نرم‌افزار بیت‌کوین به نام «نصف» کامل شد. بر اساس داده‌های وب‌سایت‌های تحلیلی mempool.space و Blockchain.com، این تغییر در ساعت 20:10 روز جمعه به وقت نیویورک اعمال شد.

این رویداد، که پاداش استخراج بلاک‌های جدید را به نصف کاهش می‌دهد، توسط بسیاری به عنوان یک سیگنال صعودی برای ارزش ارز دیجیتال تلقی می‌شود. اما دیدگاه شیف نقطه مقابلی جدی برای خوش بینی غالب ارائه می دهد.

پیتر شیف، یکی از بدبینان طولانی مدت و مدافع طلا، هشدار می دهد که نصف شدن ممکن است منجر به افزایش قیمت مورد انتظار نشود. او معتقد است که رویداد نصف شدن ممکن است در نهایت سود مورد انتظار را به همراه نداشته باشد، که می تواند منجر به نصف شدن ارزش خالص دارندگان بیت کوین شود که به معنای کاهش قیمت است.

“اهل بیت کوین، هاوینگ را تبریک می گویم. آیا امشب با برگزاری مهمانی های این رویداد را گرامی می دارید؟ من به هیچ یک از آنها دعوت نشدم. فکر می کنم هاوینگ نام مناسبی است برای اتفاقی که به زودی رخ خواهد داد زیرا دارایی خالص دارندگان بیت کوین به نصف می رسد. ” شیف او در توییتی نوشت

عملکرد بیت کوین پس از نصف شدن هنوز مورد بحث است

از آنجایی که بیت کوین پس از اتمام آخرین رویداد هاوینگ وارد فصل جدیدی می شود، بحث در مورد مسیر آینده آن ادامه دارد.

شرکت تحلیل زنجیره ای قبل از رویداد نصف شدن به بلوک او روند عملکرد قیمت بیت کوین را پس از هر نصف شدن بیت کوین برجسته کرد و خاطرنشان کرد که روند صعودی اغلب اتفاق می افتد و حدود یک سال ادامه دارد.

علاوه بر این، دارایی‌های بیت‌کوین استخراج‌کنندگان به پایین‌ترین حد در 12 سال گذشته رسید که نشان می‌دهد ماینرها قبل از نصف شدن، فروشندگان خالص بودند.

در همین حال، نهنگ های بیت کوین ممکن است در نهایت شروع به خرید این شیب کرده باشند. در 18 آوریل، بزرگترین دارندگان بیت کوین که بیش از 0.1 درصد از کل عرضه را در اختیار داشتند، 19760 بیت کوین با میانگین قیمت 62500 دلار به دارایی های خود اضافه کردند. از لحاظ تاریخی، انباشتگی در این آدرس ها اغلب از افزایش قیمت بیت کوین خبر می دهد.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با 2.17 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته به قیمت 63,738 دلار معامله می شد، زیرا سرمایه گذاران پس از رویداد نصف شدن سود به دست آوردند.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید