سامسون مو می گوید بیت کوین به دلیل سقوط ارزهای فیات می تواند ظرف 5 سال به 1 میلیون دلار برسد.


به گفته سامسون مو، مدیر عامل و حامی بیت کوین در ژانویه 3، سقوط ارزهای فیات در آینده می تواند بیت کوین را در 5 تا 10 سال آینده به 1 میلیون دلار برساند.

با وجود ادامه بازار نزولی، سامسون موو، مدیر عامل و حامی بیت کوین (BTC) معتقد است که ارز دیجیتال پیشرو می تواند در پنج تا 10 سال آینده به مرز 1 میلیون دلار برسد. سقوط ارزهای اصلی فیات یک کاتالیزور اصلی خواهد بود، که به گفته او “ممکن است خیلی سریع” و “غیر منتظره” اتفاق بیفتد.

او در مصاحبه اخیر با کوین تلگراف گفت: «این یک شبه اتفاق می افتد و سپس پول نقد را در چرخ دستی می اندازید.

Mow پیش‌بینی خود را هنگام اظهار نظر در مورد وضعیت فعلی پذیرش بیت‌کوین در السالوادور، تقریباً یک سال پس از تصویب آن به عنوان یک مناقصه قانونی، انجام داد. موو گفت که علیرغم نرخ استفاده نسبتا پایین و در دسترس بودن نابرابر زیرساخت های پرداخت بیت کوین در این کشور، حرکت السالوادور را یک موفقیت کلی می بیند.

شما اساساً در حال بازسازی زیرساخت های بانکی سنتی در کشور هستید. بنابراین مدتی طول می کشد و توزیع نابرابر خواهد داشت.»

به گفته موو، نوسانات بالای بیت کوین یکی از دلایلی است که شهروندان السالوادور همچنان در زندگی روزمره خود به پول نقد متکی هستند تا ارز دیجیتال. Mow این مشکل را موقتی می‌داند زیرا با نزدیک شدن بیت‌کوین به مرز 1 میلیون دلار، نوسانات کاهش می‌یابد.

حتی در حال حاضر، مو معتقد است که السالوادور می تواند نقشی در الهام بخشیدن به کشورهای دیگر برای پیروی از الگوی او ایفا کند. به ویژه، او فکر می‌کند که جامعه محلی پر جنب و جوش بیت کوین السالوادور نقش مهمی در پذیرش بیت کوین ایفا می‌کند.

هر کشوری که به دنبال پذیرش موفقیت آمیز بیت کوین است به ترکیبی از ابتکارات از بالا به پایین و پایین به بالا نیاز دارد تا یکدیگر را متعادل کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد وضعیت فعلی پذیرش بیت کوین در السالوادور، مصاحبه کامل را در کانال YouTube Cointelegraph بررسی کنید و فراموش نکنید که مشترک شوید!


نویسنده: Marco Castrovilli

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید