بیت کوین روند قیمت “آشنا” را در سال 2023 تکرار می کند، دو معیار دیگر را نشان می دهد


ابزارهای SLRV Stripes و Bitcoin Yardstick رفتار کپی‌برداری از سال 2019 را در مورد بازیابی قیمت بیت‌کوین نشان می‌دهند.

بر اساس تحلیل های جدید، بیت کوین (BTC) به سمت یک بازار صعودی جدید پیش می رود و باید در این فرآیند بازدهی جدی داشته باشد.

داخل چهچهچه در 2 آوریل، چارلز ادواردز، بنیانگذار بیت‌کوین و صندوق تامین سرمایه دیجیتال Capriole Investments، سیگنال صعودی “آشنایی” را در متریک نوارهای SLRV علامت‌گذاری کرد.

ادواردز: SLRV “روند جدید” را آغاز می کند

نوارهای SLRV ابزاری برای اندازه گیری سودآوری احتمالی بیت کوین است. این نسبت که توسط Capriole در سال 2022 ارائه شد، بر اساس نسبت ارزش واقعی کوتاه مدت (SLRV) تحلیلگر مشهور دیوید پوئل است.

نسبت SLRV درصد عرضه بیت کوین فعال در 24 ساعت گذشته را می گیرد و آن را با آخرین عرضه 6 تا 12 ماه قبل مقایسه می کند. نتیجه نشان می دهد که عرضه کوتاه مدت و عرضه بلندمدت در یک نقطه مشخص چقدر فعال هستند.

ادواردز پیشنهاد می‌کند که از اینجا سرمایه‌گذار می‌تواند هم از احساسات و هم از روند قیمت احتمالی ایده بگیرد، اما چنین مقادیر عرضه ممکن است در طول زمان تغییر کند.

مطالب مرتبط: زمستان کریپتو می تواند بر سلامت عقل سرمایه گذاران تأثیر منفی بگذارد

SLRV Strips با تجزیه و تحلیل تعامل بین دو میانگین متحرک سعی در حل این مشکل دارد. بیت کوین در آغاز مرحله صعودی قرار دارد، زمانی که MA کوتاه مدت 30 روزه از MA بلند مدت 150 روزه عبور می کند.

ادواردز در یک پست وبلاگ مقدماتی توضیح داد که معیار «به همان اندازه ساده» است که صحبت از ابزارهای قابل اعتماد تجزیه و تحلیل بیت کوین می شود، اکنون رفتار صعودی کلاسیک را با یک متقاطع در اوایل سال 2023 تکرار می کند.

او خلاصه کرد: “این یک روند جدید در خطوط SLRV است و به نظر آشنا می رسد.”

جدول حاشیه نویسی نوار بیت کوین SLRV. منبع: چارلز ادواردز / توییتر

در حالی که نسبتا جدید بود، ادواردز اضافه کرد که نوارهای SLRV برای نشان دادن قابلیت اطمینان و توانایی آنها در بهبود بازده بیت کوین در خرید و نگهداری، مورد آزمایش مجدد قرار گرفته اند.

بیت کوین همچنان “ارزان” است

SLRV تنها معیار بیت کوین نیست که به ادواردز در این ماه حس دژاوو داد.

مطالب مرتبط: هدف قیمت بیت کوین به 35000 دلار می رسد زیرا بیت کوین به فشار نقدینگی “بزرگ” برخورد می کند

معیار بیت کوین که قبلا توسط کوین تلگراف پوشش داده شده بود، بهبودی در ارزش بازار بیت کوین به نرخ هش را نشان می دهد، اما همچنان بیت کوین را در قیمت های فعلی به عنوان «ارزان» طبقه بندی می کند.

او در 31 مارس اظهار داشت: معیار بیت کوین با امضای بسیار آشنا به پایین‌ترین حد خود در سال 2019 می‌رسد.

پس از خروج از منطقه «ارزان» در اوایل همان سال، بیت کوین/دلار آمریکا تنها یک چرخش کوتاه در طول سقوط بازارهای متقابل COVID-19 مارس 2020 مشاهده کرد.

نمودار بنچمارک بیت کوین. منبع: چارلز ادواردز / توییتر

دیدگاه‌ها، نظرات و دیدگاه‌های بیان‌شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسندگان است و نیازی به بازتاب یا ارائه دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید