بیت کوین با 98 درصد از ورودی ها به محصولات سرمایه گذاری ارز دیجیتال به درخشش خود ادامه می دهد


طبق گزارش CoinShares، بیت کوین در هفته گذشته 56 میلیون دلار ورودی دریافت کرد که 98 درصد از کل سرمایه گذاری ها در محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال را تشکیل می دهد.

در 11 آوریل، شرکت سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال اروپایی CoinShares جدیدترین “صندوق دارایی دیجیتال” را منتشر کرد که نشان می‌دهد محصولات سرمایه‌گذاری دارایی دیجیتال آن احساسات مثبتی را تجربه کرده‌اند و مجموعاً 57 میلیون دلار در هفته گذشته ورودی داشته‌اند و جریان ورودی را به موقعیت مثبت خالص از سال تا به امروز برمی‌گرداند. گزارش”. . با این حال، علی‌رغم این، «حجم‌ها در هفته 970 میلیون دلار پایین بود» و بازار جهانی ارز بیت‌کوین (BTC) نیز شاهد حجم کم بود. هفته.”

بر اساس این گزارش، جریان ورودی عمدتاً توسط سرمایه گذاران در ایالات متحده با 27 میلیون دلار ورودی انجام شده است. آلمان، سوئیس و کانادا نیز احساسات مثبتی را تجربه کردند و ورودی ها به ترتیب به 17 میلیون دلار، 13 میلیون دلار و 2.2 میلیون دلار رسید که نشان دهنده افزایش گسترده اعتماد به دارایی های دیجیتال است.

سرمایه‌گذاران عمدتاً روی بیت‌کوین متمرکز شدند و بیت‌کوین ۵۶ میلیون دلار ورودی دریافت کردند که ۹۸ درصد از کل ورودی‌ها را تشکیل می‌داد. در همین حال، بیت‌کوین کوتاه‌مدت جریان‌های خروجی جزئی به ارزش 0.6 میلیون دلار را تجربه کرد. در مقابل، آلت‌کوین‌هایی از جمله Uniswap (UNI)، Polkadot (DOT) و Polygon (MATIC) ورودی‌های کوچکی کمتر از 1 میلیون دلار داشته‌اند.

این گزارش همچنین پیشنهاد می‌کند که علی‌رغم برنامه‌ریزی به‌روزرسانی Shapella شبکه اتریوم برای 12 آوریل، جریان ورودی اتر (ETH) نسبتاً کم است و 600000 دلار است و سرمایه‌گذاران در مورد سرمایه‌گذاری در اتریوم محتاط هستند تا زمانی که نسبت به تأثیر ارتقاء اطمینان بیشتری پیدا کنند. به‌علاوه، سهام بلاک‌چین شاهد جریان‌های ورودی کوچکی به مبلغ 2.1 میلیون دلار بوده است که هفته‌ای نسبتاً آرام را برای این بخش بازار رقم می‌زند.

مطالب مرتبط: قیمت اتریوم پشتیبانی کلیدی را که قبل از افزایش 60 درصدی در ژوئن 2022 بود، دوباره آزمایش می کند.

به طور کلی، حال و هوای مثبت در بازار دارایی های دیجیتال در هفته گذشته نشان می دهد که با وجود حجم کم، انتظارات سرمایه گذاران برای ارز دیجیتال همچنان صعودی است. همانطور که قبلا توسط کوین تلگراف گزارش شده بود، بیت کوین دوباره 30000 دلار به دست آورد که بالاترین قیمت آن از ژوئن 2022 است. طی 30 روز گذشته، بیت کوین سودی حدود 46 درصدی را ثبت کرده است که در 11 آوریل به بالاترین حد خود در ده ماه گذشته رسیده است.

نمودار قیمت بیت کوین منبع: CoinGecko

در 5 آوریل، شرکت هوش تجاری آمریکایی MicroStrategy 1045 بیت کوین به خزانه رو به رشد رمزنگاری خود با قیمت متوسط ​​28016 دلار به ازای هر بیت کوین حدود 29.3 میلیون دلار اضافه کرد – مایکل سیلر، رئیس MicroStrategy در توییتی اعلام کرد. Saylor یکی از مدافعان برجسته بیت کوین بوده و از کسب و کارها خواسته است که ارزهای دیجیتال پیشرو را در تخصیص دارایی های استراتژیک بگنجانند. او به طور مداوم تاکید کرده است که بیت کوین قابل اطمینان ترین و مطمئن ترین ذخیره ارزش موجود در بازار فعلی است و راه منحصر به فردی را برای کسب و کارها برای محافظت از دارایی های خود در برابر تورم ارائه می دهد.


نویسنده: Judith BannermanQuist

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید