جامعه بیت کوین حدس می زند که مایکل دل بیت کوین می خرد


جامعه بیت کوین به شدت در مورد خرید احتمالی مایکل دل از بزرگترین ارز رمزنگاری شده توسط میلیاردر گمانه زنی کرده است.

این بیانیه پس از آن بیان شد که موسس یکی از بزرگترین شرکت های فناوری در پروفایل خود در شبکه های اجتماعی اظهار داشت که اعمال را بر گفتار ترجیح می دهد.

دنی اسکات، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران صرافی ارزهای دیجیتال CoinCorner در بریتانیا، اخیراً گفته است که “همه چیز” به خرید بیت کوین اشاره دارد.

دل مدتی است که جامعه بیت کوین را با پست های نسبتا مبهم رسانه های اجتماعی تحریک کرده است. همه چیز از زمانی شروع شد که او پستی در مورد کمبود در پروفایل اجتماعی خود منتشر کرد، که به نظر می رسید یک اشاره کاملا واضح به بزرگترین ارز دیجیتال است که ارزش خود را از عرضه محدود آن به دست می آورد. او سپس تصویری از کوکی هیولا، یک ماپت از برنامه تلویزیونی محبوب کودکان Sesame Street که حریصانه بیت کوین ها را می بلعد، ایجاد شده توسط هوش مصنوعی به اشتراک گذاشت.

مرتبط با

سپس دل یک نظرسنجی درباره “مهمترین چیز” منتشر کرد و بیت کوین (غیرقابل تعجب) توانست برنده آن نظرسنجی شود و همه گزینه های دیگر را شکست دهد. Centibillionaire به نتایج نظرسنجی با میم “Apparently Kid” پاسخ داد.

شایان ذکر است که دل اولین بار در سال 2014 پذیرش ارزهای دیجیتال را آغاز کرد، زمانی که نسبتا مبهم بود. علیرغم کاهش حمایت خود از بیت کوین در سال 2017، پست های اخیر دل نشان می دهد که علاقه مجدد به ارزهای دیجیتال برتر بر اساس ارزش بازار دارد.

مرتبط با

متیو هایلند، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، فکر می‌کند که آخرین پست دل در رسانه‌های اجتماعی نشان می‌دهد که ممکن است از مایکل سیلر، بنیانگذار MicroStrategy پیروی کند و بیت‌کوین بخرد.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید