سناتور آمریکایی سینتیا لومیس: بیت کوین محیط زیست را تمیز می کند و به دستگیری مجرمان کمک می کند


سناتور آمریکایی سینتیا لومیس به پریان بورینگ، مدیر عامل اتاق بازرگانی دیجیتال، روی صحنه در بیت کوین میامی 2023 برای بحث طولانی در مورد مقررات پیوست.

سناتور جمهوریخواه ایالات متحده سینتیا لومیس از وایومینگ در اوایل ژانویه با پریان بورینگ، بنیانگذار و مدیر عامل اتاق بازرگانی دیجیتال، در جریان رویداد بیت کوین 2023 که در 19 می در میامی برگزار شد، گفتگو کرد.

موضوعات مورد بحث اهمیت بیت کوین برای امنیت ملی و انرژی ایالات متحده و قوانین آتی پیرامون ارزهای دیجیتال، بلاک چین و فناوری های مرتبط بود.

لومیس تنظیم بیت کوین و فناوری های مرتبط با آن را یک مسئله امنیت ملی توصیف کرد. وی اظهار داشت که دولت ایالات متحده در مورد بدهی خود غیرمسئول بوده و بیت کوین را به عنوان یک شبکه ایمنی غیرمتمرکز برای شهروندان قرار داده است.

«در حالی که ما در حال ورود به بحث سقف بدهی دیگری هستیم، من واقعاً نگران هستم که در نهایت سقف بدهی را به حدی افزایش دهیم که پرداخت سود ما از پولی که برای دفاع ملی خرج می کنیم بیشتر شود. بنابراین این یک موضوع امنیت ملی است.»

سناتور به صراحت گفته است که معتقد است چالش‌های کنونی پیرامون تصویب لوایح سازگار با بیت‌کوین بیشتر به آنچه که او به‌عنوان ناآگاهی یا فقدان آموزش درک می‌کند ارتباط دارد تا نگرانی‌های مبتنی بر واقعیت.

لومیس خطاب به مخاطبان به‌طور کلی، به تمسخر گفت: «اگرچه همه شما می‌دانید که وقتی FTX شکست می‌خورد، بیت‌کوین صفر در اختیار دارند، افراد زیادی در واشنگتن دی سی هستند که شرکت‌ها را با دارایی‌های دیجیتال ادغام می‌کنند، آنها بیت‌کوین را با سایر ارزهای دیجیتال ادغام می‌کنند.»

سناتور لومیس، همراه با سناتور جوان نیویورک، کریستن گیلیبراند، امیدوار است که لایحه ای که به عنوان یک اقدام قانونی جامع ارزهای دیجیتال تهیه کرده اند، به عنوان یک کاتالیزور برای تغییرات مثبت عمل کند. با این حال، به گفته لومیس، این دو سناتور هنوز منتظرند تا ببینند پیش از انتشار سکه های خود، لایحه سکه های ثابت در خانه چگونه خواهد بود.

لومیس در مورد شانس این لایحه خوشبین به نظر می رسد و به این دلیل استناد می کند که این واقعیت که سناتور گیلیبراند در کمیته سنا ناظر بر CFTC خدمت می کرد در حالی که او عضو کمیته نظارت بر SEC بود، عامل اصلی بود.

پریان بورینگ، بنیانگذار و مدیر عامل اتاق بازرگانی دیجیتال، گفتگو را به ماینینگ تغییر داد و خاطرنشان کرد که وابستگی شرکت او بیش از 50 درصد از قدرت هش بیت کوین در ایالات متحده را نشان می دهد و بیشتر مشتریان او نگران 30 درصد ماینینگ پیشنهادی هستند. مالیات. اخیراً توسط کاخ سفید عرضه شد.

سناتور لومیس با صحبت از هویداهایی که خواستار دریافت مالیات می‌شوند، به سادگی این طعنه‌ها را تشویق کرد و گفت: “خب، می‌خواهم با گفتن اینکه این اتفاق نمی‌افتد، شروع کنم.” او سپس تکرار کرد که چندین نماینده کنگره به سختی با جامعه دارایی های دیجیتال کار می کنند تا اطمینان حاصل کنند که مقررات عادلانه انجام می شود.

لومیس با بیان اینکه رعایت درست مقررات از اهمیت بیشتری برخوردار است، بار دیگر موضوع را امنیت ملی تعریف کرد و افزود که این بار برای محیط زیست ضروری است که از فرآیند استخراج بیت کوین بهره مند شویم.

یکی از مزایای استخراج بیت کوین این است که وقتی یک چاه نفت و گاز حفر می کنید و آن چاه از چاه های نفت و گاز دیگر دور است، گاز را در جو آزاد می کنید تا زمانی که یک خط لوله برای اتصال آن وارد کنید. … خب، در حالی که تخلیه می شود، می توانید عملیات استخراج بیت کوین را در یک تریلر انجام دهید، می توانید از گاز متان برای استخراج بیت کوین استفاده کنید و از انتشار این گاز در جو جلوگیری کنید.

این سناتور عبارت «بیت کوین در حال پاکسازی محیط زیست است» را برای تشویق بیشتر تماشاگران اضافه کرد. وی همچنین اشاره کرد که استخراج بیت کوین می تواند به عنوان ابزاری برای تثبیت شبکه انرژی مورد استفاده قرار گیرد و اظهار داشت که برای اطمینان از توزیع مناسب انرژی می توان عملیات استخراج را افزایش یا کاهش داد.

لومیس در حالی که توضیح می دهد چرا دولت ایالات متحده در مورد فشار دادن فناوری های بیت کوین سکوت کرده است، به این تصور کنگره اشاره کرد که “بیت کوین و ارزهای دیجیتال برای فعالیت های مجرمانه استفاده می شوند”.

لومیس افزود: “ما سعی کردیم به اعضای کنگره آموزش دهیم که شرکت هایی مانند Chainalysis می توانند به جای دلار آمریکا جرایم را با بیت کوین و ارزهای دیجیتال راحت تر حل کنند.” او در ادامه توضیح داد که فشار دادن بیت کوین و نوآوری های تکنولوژیکی مرتبط مانند عملیات استخراج خارج از کشور، توانایی مجریان قانون ایالات متحده را برای فعالیت در دنیای دیجیتالی فزاینده ای از بین می برد.

مجله: ماسک اشاره می کند که از مایکروسافت شکایت خواهد کرد، خواهان اخراج جنسلر نماینده ایالات متحده است و موارد دیگر


نویسنده: Tristan Greene

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *