بیت کوین: شانس بیدار شدن برای افزایش قیمت بیت کوین به 200000 دلار – سامسون مو


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • بیت کوین FOMO و ظهور طمع
  • عملکرد بازار بیت کوین

ماکسیمالیست بیت کوین و مدیر عامل شرکت متمرکز بر پذیرش بیت کوین Jan3، سامسون مو، توییت کرد که شانس بیت کوین برای چاپ یک شمع غول پیکر امگا در نمودارها بسیار افزایش یافته است.

اگر هیچ شمع گودزیلا در افق وجود نداشته باشد، طبق پست X شانس شمع های امگا افزایش می یابد. مو معتقد است که «کویل بیت کوین» اکنون به «فشرده شدن فوق العاده» تبدیل شده است. بنابراین، هر چه شمع گودزیلا مدت بیشتری گم شود، “احتمال دریافت امگا بیشتر است.”

یکی از کامنت‌گذاران با بازیگوشی از او پرسید که آیا آماده است بیدار شود تا بیت کوین با قیمت 70000 دلار معامله شود و سپس بیت کوین به 200000 دلار برسد. موو، که به ازای هر ایماندار بیت کوین یک میلیون دلار ارزش دارد، پاسخ داد «بله».

مرتبط با

بیت کوین FOMO و ظهور طمع

آخرین گزارش که توسط جمع‌آورنده داده‌های زنجیره‌ای Santiment منتشر شده است، نشان می‌دهد که بیت‌کوین برای دومین بار در این هفته به زیر ۶۷۰۰۰ دلار در روز پنج‌شنبه سقوط کرد که منجر به دومین افزایش بزرگ در علاقه خرید انبوه بیت‌کوین در شصت روز گذشته شد – FOMO ( Santiment اشاره کرد که “ترس از دست دادن”) و حرص و آز اکنون در حال افزایش است.

این گزارش دو سناریو احتمالی را برای نحوه رفتار بعدی بیت کوین و سرمایه گذاران پیشنهاد می کند. اولین مورد فرض می‌کند که قیمت بیت‌کوین به سرعت افزایش می‌یابد و سرمایه‌گذاران شروع به جهش باند می‌کنند، به این امید که بیت‌کوین مانند اواخر ماه می به افزایش خود ادامه دهد.

دومین سناریوی احتمالی این است که قیمت بیت کوین به شدت کاهش یابد و سرمایه گذاران شروع به خرید کنند به این امید که بیت کوین به سرعت پس از این افت بهبود یابد. این گزارش یادآوری می کند که این سناریو در 13 ژوئن رخ داده است.

عملکرد بازار بیت کوین

بیت کوین برای دومین بار در این هفته به زیر 70 هزار دلار رسید. اولین کاهش قیمت در روز دوشنبه مشاهده شد که ارز دیجیتال اصلی با کاهش 5.5 درصدی وارد منطقه 66200 دلاری شد. این کاهش با افزایش قیمت همراه شد که بیت کوین را به مرز 70000 دلار بازگرداند.

سپس، بین چهارشنبه و پنجشنبه، اختراع ساتوشی ناکاموتو با 5.11 درصد کاهش به 66415 دلار رسید. بیت کوین بهبود کمی داشته است و تاکنون کمتر از یک درصد افزایش یافته است. در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با قیمت 66930 دلار در صرافی Bitstamp تغییر می کند.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید