بیت کوین کش امکان ارتقای CashTokens را در شبکه خود فراهم می کند


جیسون دریزهنر، توسعه‌دهنده BCH می‌گوید که آخرین ارتقاء شامل پشتیبانی از CashTokens است که به نظر او “ابزاری برای گسترش دسترسی مالی” است.

شبکه بیت کوین کش (BCH) دستخوش یک ارتقاء اساسی شده است که به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا توکن هایی با ویژگی های مشابه BCH ایجاد کنند. اینها “CashTokens” نامیده می شوند و می توانند توسط هر کسی که از شبکه استفاده می کند صادر کند.

این شبکه با موفقیت بلاک چین را در ارتفاع بلوکی ۷۹۲۷۷۲ BCH ارتقا داد. به گفته توسعه دهنده BCH، Jason Dreyzehner، ارتقای جدید شامل پشتیبانی از CashTokens است، که توسعه دهنده معتقد است “ابزاری برای گسترش دسترسی مالی است.” این ارتقا همچنین شامل ویژگی‌های دیگری مانند خزانه‌های چندجانبه مقاوم در آینده و بهبودهای فنی برای تأیید تراکنش است.

توسعه دهنده تاکید کرد که CashTokens را می توان برای برنامه های مختلف، از استیبل کوین های پرداخت و کالاها گرفته تا کارت های هدیه و بلیط های رویداد استفاده کرد. Dreyzehner همچنین اشاره کرد که کاربردهای پیشرفته روی زنجیره نیز از فناوری اصلی آن امکان پذیر خواهد بود. این شامل صرافی های غیرمتمرکز (DEX)، صندوق های امانات، و زنجیره های جانبی پل شده است.

مرتبط با: آیا Ordinal ها برای بیت کوین خوب هستند یا بد؟ طرفداران و مخالفان صدای خود را بلند می کنند

قیمت توکن های BCH نیز در همان روز به دلیل آپدیت جدید افزایش یافت. داده ها نشان می دهد که توکن ها از 114 دلار به 120 دلار در 15 می افزایش یافتند. با وجود فریب، اقدام قیمت کوتاه مدت بود زیرا پس از روز افزایش، قیمت تقریباً بلافاصله به محدوده 113 تا 114 دلار بازگشت.

شاخص قیمت بیت کوین کش از 14 تا 16 می. منبع: کوین تلگراف

ارتقاء CashTokens در شبکه بیت کوین کش با محبوبیت فزاینده ای توکن های BRC-20 همراه است. در 9 می، توکن‌های BRC-20 از ارزش بازار یک میلیارد دلاری فراتر رفتند. این رشد انفجاری دو ماه پس از ایجاد پروتکل قابلیت تعویض توکن بیت کوین رخ داد و با رشد توکن هایی مانند ORDI، NALS، VMPX، PEPE و MEME تقویت شد.

در حالی که توسعه جدید برای بسیاری هیجان انگیز بود، تعدادی از مشکلات جدید را نیز برای شبکه به همراه داشت. در 10 می، اکسل آدلر جونیور، تحلیلگر CryptoQuant اظهار داشت که افزایش کارمزدها و عقب ماندگی ها به دلیل استاندارد جدید توکن، شبکه بیت کوین را محاصره کرده است.

مجله: 3.4 میلیارد دلار بیت کوین در جعبه پاپ کورن: داستان هکر جاده ابریشم
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید