سیگنال های خرید بیت کوین در بحبوحه رکود بازار دو برابر شد، چه اتفاقی می افتد؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در روزی که نوسانات قابل توجهی داشت، بازار جهانی ارزهای دیجیتال ضربه خورد و بیت کوین (BTC) منجر به کاهش شد. داده‌های CoinMarketCap نشان می‌دهد که ارزش بازار جهانی کریپتو در حال حاضر 2.46 تریلیون دلار است که نشان دهنده کاهش 6.39 درصدی در 24 ساعت گذشته است. در همان زمان، بیت کوین با 5.92 درصد کاهش نسبت به ارزش قبلی خود، با 65,373.26 دلار معامله می شود.

با وجود عقب نشینی بازار، خوش بینی در بین علاقه مندان به ارزهای دیجیتال همچنان قوی است. پلتفرم تحلیل رفتاری Santiment، برجسته شده است اعتماد در بازار حاکم است. به گفته Santiment، قیمت کریپتو از آوریل به عقب نشینی نگران کننده خود ادامه داد. با این حال، مخاطبان کاملاً قوی هستند و به احتمال بهبودی سریع اطمینان دارند.

جو بازار همچنان خوش بینانه است

تجزیه و تحلیل Santiment الگوهای جالبی را در زبان مورد استفاده در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی نشان داد. مشاهده شد که فراوانی کلمات مثبت مانند #خرید، #خرید، #خرید، #خریدی که با خرید و احساس صعودی مرتبط هستند، تقریباً دو برابر عبارات منفی مانند #فروش، #فروش، #فروش است. ، یا #نزولی.

از لحاظ تاریخی، چنین سناریویی اغلب از فرصت‌های خرید بالقوه در بازار ارزهای دیجیتال خبر می‌دهد. بهترین فرصت های خرید زمانی رخ می دهد که اجماع جمعیت نشان دهنده ترس از کاهش بیشتر باشد. این اغلب منجر به کیف پول های کوچک می شود رها کردن آنها چمدان های خود را برای نهنگ ها و کوسه های کریپتو می بندند.

این تجزیه و تحلیل سطح قابل توجهی از اطمینان را در میان خرده فروشان با وجود اصلاحات اخیر بازار نشان می دهد. سرمایه گذاران. افزایش فراوانی سیگنال‌های خرید نسبت به سیگنال‌های فروش نشان می‌دهد که بسیاری از مردم کاهش فعلی را به‌عنوان یک فرصت خرید می‌بینند تا دلیلی برای وحشت.

روزهای آینده برای بیت کوین و ارزهای دیجیتال به طور کلی بسیار حیاتی خواهند بود. یکشنبهسرمایه گذاران از نزدیک به دنبال نشانه هایی از بهبود یا عقب نشینی بیشتر هستند. دو برابر شدن سیگنال های خرید در میانه بحران نشان می دهد که بسیاری انتظار بهبودی سریع دارند. اما تنها زمان نشان می دهد که آیا این خوش بینی به معنای بهبود قابل توجهی در بازار خواهد بود یا اینکه نوسانات بیشتری رخ خواهد داد.
نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید