گاوهای بیت کوین قیمت بیت کوین را از 68 هزار دلار عبور دادند. آیا 70000 دلار بعدی است؟


قیمت ارز دیجیتال پیشرو بیت کوین در اوایل امروز در صرافی بیت استمپ به بالاترین حد روزانه ۶۸۲۷۶ دلار رسید.

این ارز رمزنگاری شده پس از سقوط به 56500 دلار در اول ماه مه به دلیل ترس از رکود تورمی به بالاترین سطح خود از 12 آوریل رسید.

شایان ذکر است که جریان ETF همچنان با حرکت قیمت مرتبط است. هفته گذشته، ETF های بیت کوین جریان های مثبتی را در هر پنج هفته معاملاتی تجربه کردند و مجموع جریان خالص تقریباً 950 میلیون دلار را ثبت کردند.

الساندرو اوتاویانی، تحلیلگر بیت کوین می گوید اگر IBIT بلک راک و سایر ETF های بیت کوین رکوردها را بشکنند. ورودی های بیشترقیمت بیت کوین ممکن است در آینده نزدیک از سطح 70000 دلار نیز فراتر رود.

تلاش قبلی بیت کوین برای به دست آوردن زمین بالاتر از سطح فوق شکست خورد. این ارز دیجیتال که در 8 آوریل از 70000 دلار گذشت و به 72756 دلار رسید، تنها در 9 روز 17 درصد کاهش یافت.

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayقیمت بیت کوین اخیراً پس از آخرین گزارش CPI که سرد شدن تورم ایالات متحده را نشان می دهد، افزایش قابل توجهی را تجربه کرده است. انتظار می رود بیت کوین امسال از کاهش چندگانه نرخ بهره مند شود.

این دوشنبه، بزرگترین ارز دیجیتال همراه با نزدک 100 افزایش یافت که 0.82 درصد رشد کرد. ارتباط بین بیت کوین و سهام فناوری اخیرا به اوج خود رسیده است بالاترین سطح تقریبا در یک سال


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید