گاو بیت کوین مایکل سایلر می گوید برای همیشه بیت کوین را می خرد


فهرست

  • باز کردن دریچه های سیل
  • ایمان تزلزل ناپذیر

در مصاحبه اخیر با بلومبرگ، مدیر عامل سابق MicroStrategy، مایکل سایلر، تعهد تزلزل ناپذیر خود به بیت کوین را تکرار کرد و اظهار داشت که قصد دارد به خرید این ارز دیجیتال به طور نامحدود ادامه دهد.

به نظر می رسد که باور سیلور تزلزل ناپذیر است، زیرا شرکت او در حال حاضر کمتر از 200000 بیت کوین دارد.

این همزمان با رشد سریع ETF های بیت کوین بود که در مجموع بیش از 700000 بیت کوین جمع آوری کرده اند.

باز کردن دریچه های سیل

به گفته سیلر، راه اندازی ETF های بیت کوین نقطه ای یک تغییر بازی برای بازار ارزهای دیجیتال بوده است.

این ابزارهای مالی سرمایه‌گذاری قابل توجهی را از اکوسیستم مالی سنتی به اقتصاد دیجیتال ممکن کرده‌اند و دروازه‌ای بسیار مورد نیاز برای سرمایه نهادی را فراهم می‌کنند.

تقاضا برای این ETF های جدید به طور مداوم از عرضه روزانه استخراج کنندگان بیت کوین پیشی گرفته است، گاهی اوقات حتی هشت تا ده برابر.

این پویایی تبدیل دیجیتالی سرمایه را تسهیل کرده است و به آنچه سیلر به عنوان یک “چرخه بسیار با فضیلت” توصیف می کند، کمک می کند.

ایمان تزلزل ناپذیر

علیرغم پتانسیل برای سود قابل توجه کاغذ (دارایی های MicroStrategy در حال حاضر حدود 10 میلیارد دلار با بازده 70٪ است) Saylor علاقه ای به فروش ندارد.

منطق آن بر این باور استوار است که بیت کوین یک طبقه دارایی ممتاز را نشان می دهد و خود را از سرمایه گذاری های سنتی مانند طلا، شاخص S&P و املاک متمایز می کند. سیلور استدلال می کند که برتری فنی بیت کوین آن را به عنوان ذخیره نهایی ارزشی که می تواند سرمایه را از سایر طبقات دارایی جذب کند، قرار می دهد.

این باور بیشتر با این ایده تقویت می‌شود که برخلاف شرکت‌هایی مانند اپل، گوگل و مایکروسافت، بیت‌کوین به‌عنوان یک طبقه دارایی ظرفیت نگهداری سرمایه بسیار بیشتری را دارد، به طور بالقوه تا 100 تریلیون دلار.

این دیدگاه استراتژی سیلور را در انتخاب انباشت بیت کوین به جای فروش نشان می دهد. او ارز دیجیتال را نه تنها به عنوان یک سرمایه گذاری، بلکه به عنوان یک دارایی اصلی اقتصاد عصر دیجیتال می داند.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید