دارایی‌های نهنگ‌های بیت‌کوین (BTC) با کاهش قیمت ۶۹۰۰ درصد افزایش یافت


داده های متریک Netflow's Large Holders IntoTheBlock افزایش شگفت انگیزی را در انباشت بیت کوین توسط نهنگ ها در طول رکود اخیر بازار نشان داد. کیف پول هایی که حداقل 0.1 درصد از کل عرضه بیت کوین را در اختیار دارند، فرصت را غنیمت شمردند و با افزودن حدود 33000 بیت کوین به پشته های خود در یک روز، فرصت را غنیمت شمردند و به سرمایه گذاری عظیم 2 میلیارد دلاری تبدیل شدند.

با نگاهی به اعداد، چرخش قابل توجهی در جریان خالص بیت کوین به کیف پول این دارندگان اصلی رخ داده است. در 1 آوریل، جریان خروجی 3530 بیت کوین بیش از جریان ورودی بود. با این حال، از 2 آوریل، جزر و مد به طور چشمگیری تغییر کرده است، با جریان خالص 32750 BTC به این آدرس های نهنگ.

منبع: به بلوک

این افزایش، افزایش خیره کننده 6900 درصدی در جریان بیت کوین را نشان داد، که نشان می دهد ممکن است تغییر قابل توجهی در الگوهای انباشت در بین سرمایه گذاران بزرگ وجود داشته باشد.

بیت کوین جاده ابریشم در حال حرکت است

در حالی که برخی این افزایش را به خوش بینی بازار و انباشت استراتژیک نسبت دادند، برخی دیگر دیدگاه مخالفی را ارائه کردند. بنابراین، پیشنهاد شد که افزایش ناگهانی حرکات بیت کوین می تواند به اقدامات دولت ایالات متحده در مورد دارایی های توقیف شده مرتبط باشد.

به طور خاص، توجه به آدرس BTC جاده ابریشم مرتبط با مقامات ایالات متحده جلب شد که اخیراً نقل و انتقالات قابل توجهی انجام داده است. به طور خاص، 2000 بیت کوین به ارزش 131 میلیون دلار به Coinbase Prime ارسال شد، در حالی که مقدار قابل توجهی از 29800 بیت کوین به ارزش 1.95 میلیارد دلار به آدرس جدیدی منتقل شد.

اگرچه این تراکنش‌ها احتمالاً بخشی از معاملات خارج از بورس (OTC) هستند و مستقیماً بر قیمت‌های نقدی تأثیر نمی‌گذارند، اما همزمان با کاهش ارزش بیت‌کوین در 24 ساعت گذشته هستند.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید