بیت کوین (BTC) از موج 100 میلیارد دلاری نهنگ های جدید مگا استقبال می کند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در پست اخیر X، رئیس تحقیقات CryptoQuant، جولیو مورنو، فاش کرد که نهنگ های جدید بیت کوین در سال 2024 تقریباً 100 میلیارد دلار به بازار تزریق می کنند.

این هجوم قابل توجه افراد و سرمایه گذاران نهادی با ارزش خالص، پیشرفت قابل توجهی را در ارزهای دیجیتال نشان می دهد و نشان دهنده اعتماد رو به رشد به پتانسیل بلندمدت بیت کوین است.

نهنگ های بیت کوین به طور کلی به عنوان افراد یا سازمان هایی تعریف می شوند که مقادیر زیادی بیت کوین در اختیار دارند و از جمله مواردی هستند که امسال به این دسته از آدرس ها اضافه شده اند.

این گنجاندن جدید نهنگ ها در مجموع از ابتدای سال نزدیک به 100 میلیارد دلار به بازار بیت کوین اضافه کرده است.

ورودی 100 میلیارد دلاری نشان دهنده روند انباشت بزرگتر است و هر روز 1 میلیارد دلار به کیف پول های جدید نهنگ اضافه می شود.

مرتبط با

کی یانگ جو، بنیانگذار CryptoQuant، در پستی در 31 مه، تشابهاتی را بین فعالیت فعلی بازار و الگوهای مشاهده شده در اواسط سال 2020 ترسیم کرد. در آن زمان، مرحله مشابهی از انباشت نهنگ ها قبل از یک روند صعودی بود که در آن قیمت بیت کوین در سال 2021 به 69000 دلار رسید.

سناریوی فعلی نشان می‌دهد که تاریخ ممکن است تکرار شود، با فعالیت زنجیره‌ای بالا و اضافه کردن روزانه ۱ میلیارد دلار به کیف‌پول‌های نهنگ جدید.

پیامدهای این روند بسیار زیاد است. اول، نشان دهنده افزایش علاقه بازار و احساسات صعودی بالقوه در بین سرمایه گذاران است.

با وجود سطوح پایین نوسان قیمت، حرکت قابل توجه این نهنگ ها به سمت بیت کوین می تواند راه را برای صعود دیگری هموار کند. تحلیلگران از نزدیک مقاومت قیمت بیت کوین را در حدود 72000 دلار مشاهده می کنند و پیش بینی می کنند که شکستن این آستانه می تواند به بالاترین قیمت های جدید، احتمالاً در حدود 75000 دلار منجر شود.

در زمان نوشتن این مقاله، بیت کوین با 0.25 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته به 67734 دلار رسید. قیمت بیت کوین (BTC) از هفته گذشته در محدوده معاملاتی بسیار باریکی در حدود 68000 دلار معامله شد اما در روز جمعه به 66584 دلار کاهش یافت.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید