تحلیلگر برجسته پیش بینی کرد بیت کوین (BTC) به 47000 دلار کاهش می یابد


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

قیمت بیت کوین (BTC). تخمین زده این احتمال وجود دارد که بیشتر به سمت سطح 47000 دلار کاهش یابد. این در بحبوحه حمام خون کریپتو در حال انجام است. ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته 5.16 درصد کاهش یافته و اکنون به 2.02 تریلیون دلار رسیده است.

این یکی از بدترین ضربه های بازار ارزهای دیجیتال در حافظه اخیر محسوب می شود. قیمت بیت کوین نیز اخیرا با مشکل مواجه شده است. در زمان نوشتن این داستان، بیت کوین با قیمت 55576 دلار معامله می شد که 3.69 درصد نسبت به روز گذشته کاهش داشت. با این حال، در 30 روز گذشته 21.66 درصد کاهش یافته است.

با کمال تعجب، این سقوط بیت کوین هنوز به پایان نرسیده است. علی مارتینز، کارشناس معروف بازار ارزهای دیجیتال، بینش مهم خود را در مورد حرکت قیمت بیت کوین به اشتراک گذاشت. او در توییتی نوشت که بزرگترین سکه در بازار فاقد سطح حمایت قابل توجهی است.

بیت کوین روند نزولی دارد

مارتینز پیش بینی کرد که بیت کوین دارای منطقه تقاضای قابل توجهی در حدود 47000 دلار است. این به این معنی است که سکه احتمالاً در طول سطح قیمت در حال انجام به این سطح قیمت می رسد. کاهش بازاربا این حال، مارتینز همچنین یک سناریوی احتمالی بهبود را توضیح داد.

به گفته وی، برای ادامه روند صعودی، قیمت بیت کوین باید بسته شود و بالاتر از سطح 61000 دلار باقی بماند. اگرچه با توجه به سناریوی فعلی، این یک سناریوی دور از ذهن به نظر می رسد، اما هرگز نمی توان آن را رد کرد. اگر گاوها سعی کنند کنترل خود را به دست آورند، بیت کوین می تواند جرقه این بازیابی بالقوه را بزند.

با این حال، جامعه کریپتو در این مورد چندان خوشبین به نظر نمی رسد. هیچ کس انتظار سقوط فعلی را نداشت زیرا بازار انتظار یک رالی بزرگ پس از رویداد اخیر نصف کردن بیت کوین را داشت. سرمایه گذاران نیز پس از تصویب، خوش بین بودند ETF های بیت کوین نقطه ای اوایل امسال

با ناامیدی آنها، بیت کوین نتوانست یک روند صعودی بزرگ را ایجاد کند. در حالی که طی چند هفته گذشته در حال تثبیت بوده است، این هفته حمام خون کریپتو گسترده‌تری را به همراه داشته است. با این حال، چنین نوسانی از بیت کوین و سایر سکه ها انتظار می رود. بنابراین، هر چیزی ممکن است اتفاق بیفتد و ما می‌توانیم در اواخر سال جاری شاهد رشد مورد انتظار بیت کوین باشیم.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید