بیت کوین (BTC) به 46400 دلار: چرا این سطح اهمیت دارد؟


فهرست

  • خریداران بیت کوین (BTC) 2023-2024 زیر این سطح قیمت در خطر هستند
  • بیت کوین (BTC) به قیمت 45000 دلار: چارلز ادواردز در مورد “بازپس گیری های عادی”

تحلیلگر ارزهای دیجیتال، که از AxelAdlerJr@ استفاده می کند بنابراین، نگهداری بیت کوین برای گروه جدید خریداران بی‌سود می‌شود.

خریداران بیت کوین (BTC) 2023-2024 زیر این سطح قیمت در خطر هستند

جامعه بیت کوین (BTC) باید سطح 46400 دلار در هر سکه را از نزدیک تماشا کند. این نقطه عطف میانگین قیمتی است که سکه نارنجی در سال گذشته با آن خریداری شد. چنین پیش بینی هایی توسط تحلیلگر جامعه CryptoQuant @AxelAdlerJr با دنبال کنندگان X خود به اشتراک گذاشته شد.

به طور مرموزی، این سطح همزمان با اوج افزایش محلی قیمت بیت کوین (BTC) در اواسط ژانویه 2024 است که توسط تاییدیه بسیار مورد انتظار بیت کوین ETF در ایالات متحده ایجاد شد.

مرتبط با

این تحلیلگر به دنبال کنندگان خود هشدار داد که با کاهش قیمت به زیر 46400 دلار، “وحشت” بر بازار مسلط خواهد شد. گاوها باید بسیار مراقب باشند تا ببینند آیا سرمایه گذاران بزرگ می توانند این کاهش را خریداری کنند یا خیر.

در عین حال، او اضافه می کند که خریداران هنوز از فرسودگی دور هستند. بازیکنان اصلی مبلغ 9 رقمی را به دلار آمریکا (USDT) در زنجیره های مختلف پارک کرده اند.

مرتبط با

همانطور که قبلاً در U.Today گزارش شده بود، این تحلیلگر به جریان های ورودی سرمایه جدید اشاره کرد که انتظار می رود روند صعودی “پارابولیک” بعدی برای قیمت BTC در سه ماهه اول سال 2024 آغاز شود.

بیت کوین (BTC) به قیمت 45000 دلار: چارلز ادواردز در مورد “بازپس گیری های عادی”

از سوی دیگر، برخی از کارشناسان مشهور مطمئن هستند که بیت کوین (BTC) حتی می تواند در یک حرکت “عادی” به زیر سطح میانگین خرید سالانه خود برسد.

چارلز ادواردز، بنیانگذار سرمایه‌گذاری Capriole و نویسنده «مدل ارزش انرژی» قیمت بیت‌کوین (BTC) در 100000 دلار، فکر می‌کند که بیت‌کوین حتی در قیمت 45000 دلار نیز راحت خواهد بود، زیرا چنین حرکاتی برای این بازار طبیعی است.

در دیدگاه کلان، هر چرخه قیمت بیت کوین (BTC) پنج تا شش عقب نشینی را پشت سر می گذارد و در هر چرخه 35 تا 45 درصد از دست می دهد. بنابراین، زمانی که بیت کوین بالای 43920 دلار باقی بماند، این اصلاح ممکن است “سالم” به نظر برسد.

تا زمان انتشار، BTC موفق شد برخی از ضررهای خود را پاک کند و یک شبه 2.52 درصد اضافه کرد. قیمت بیت کوین (BTC) بالای 56700 دلار در صرافی های عمده نقطه ای تثبیت شده است.
نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید