بیت کوین (BTC) بهتر از طلا در سبد سرمایه گذاران: جی پی مورگان


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • بیت کوین طلا را به عنوان طبقه دارایی سرمایه گذاران شکست می دهد
  • رابرت کیوساکی برتری بیت کوین بر طلا را توضیح می دهد

به گفته تحلیلگران غول بانکی بزرگ جی پی مورگان، ترمینال بلومبرگ در پلتفرم رسانه اجتماعی X/Twitter توییت کرد که بیت کوین در تخصیص سبد سرمایه گذاران از طلا پیشی گرفته است.

بیت کوین طلا را به عنوان طبقه دارایی سرمایه گذاران شکست می دهد

قابل ذکر است، ارز دیجیتال پیشرو دارای تخصیص 3.7 برابر بزرگتر از شمش طلا است. تحلیلگران همچنین از میلیاردها دلار سرمایه گذاری در ETF بیت کوین در دو ماه گذشته از زمان تصویب آنها در ژانویه نام بردند، از جمله خروجی عظیم بیت کوین از Grayscale. این جریان های قابل توجه ورودی نشان می دهد که بازار ETF بیت کوین احتمالاً به 62 میلیارد دلار نسبت به طلا خواهد رسید.

در ماه فوریه، بازار کریپتو شاهد افزایش کلی در سرمایه کلی بود. ماهانه بیش از 40 درصد افزایش یافت و به 2.2 تریلیون دلار رسید که عمدتاً به لطف افزایش 45 درصدی بیت کوین و افزایش 47 درصدی اتریوم بود. آلت‌کوین‌ها نیز از این روند پیروی کردند و سودهای دو رقمی را ثبت کردند و هر دو بخش DeFi و NFT بازار از این روند پیروی کردند.

در ماه مارس، بیت کوین به بالاترین سطح تاریخ خود رسید، از 69200 دلار شروع شد و تا 14 مارس به قله تاریخی 73750 دلار متوقف شد. با این حال، در 24 ساعت گذشته، ارز دیجیتال پرچمدار سقوط کرده است و حدود 10٪ بهبود یافته است. به سطح فعلی 67905 دلار رسید.

رابرت کیوساکی برتری بیت کوین بر طلا را توضیح می دهد

رابرت کیوساکی، سرمایه‌گذار معروف با دارایی‌های متنوع در کارنامه خود و نویسنده کتاب کلاسیک «پدر پولدار پدر فقیر»، از اپلیکیشن X/Twitter برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه‌های خود در مورد چرایی برتری بیت‌کوین بر طلا استفاده کرد.

کیوساکی به اشتراک گذاشت که در طلا، نقره و بیت کوین سرمایه گذاری کرده و حتی دارای چاه های نفت بوده است. اما او معتقد است که بیت کوین به یک دلیل مهم از همه آنها برتر است: وقتی قیمت طلا/نقره/نفت افزایش می یابد، بیت کوین بیشتری می توان استخراج کرد. برخلاف اینها، در سال 2009، زمانی که بیت کوین به جهان عرضه شد، کل عرضه بیت کوین توسط خالق مرموز آن، ساتوشی ناکاموتو، به 21 میلیون سکه محدود شد.

اخیرا رابرت کیوساکی پیش بینی حماسی قیمت بیت کوین را انجام داد و گفت که انتظار دارد بیت کوین تا پایان سال جاری به ارزش شش رقمی یا 300000 دلار برسد. پیش‌بینی فوق‌العاده صعودی او رویداد نصف شدن آینده و این واقعیت را در نظر گرفت که ETFها همچنان بیت کوین را از بازار بیرون می‌کشند. در حال حاضر، آنها 12.4 برابر مقدار BTC تولید شده در روز (یعنی 900 BTC) خریداری می کنند.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید