بیت کوین (BTC) آخرین به روز رسانی هسته را منتشر کرد. چه خبر؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شبکه بیت کوین قرار است یک به روز رسانی جدید دریافت کند، با نامزد انتشار بیت کوین Core v27.1rc1 اکنون در دسترس است.

تیم توسعه Bitcoin Core در توییتی جدید اعلام کرد که نسخه جدید نسخه v27.1rc1 اکنون برای آزمایش آماده است.

این یک گام مهم رو به جلو پس از انتشار نسخه 27.0 در اواسط آوریل است. نامزدهای انتشار نسخه‌های آزمایشی برای انتشار هستند. اگر هیچ مشکل مهمی پیدا نشد، این نامزد انتشار دارای برچسب v27.1 خواهد بود.

نامزد انتشار جدید نشان دهنده تلاش مداوم برای بهبود پروتکل بیت کوین و اطمینان از استحکام، امنیت و کارایی آن است.

بیت کوین Core نسخه 27.0 چندین پیشرفت از جمله ویژگی های جدید، رفع اشکالات، بهبود عملکرد و ترجمه های به روز را به همراه داشت. این یک به روز رسانی بزرگ بود که عملکرد و امنیت شبکه بیت کوین را افزایش داد. در حال حاضر نسخه 27.1 قصد دارد با بهبودها و بهینه سازی های بیشتر بر روی این پایه ایجاد کند.

مرتبط با

این نقطه عطف زمانی اتفاق می افتد که تیم توسعه دهنده بیت کوین Core به ارائه به روز رسانی های کاملاً آزمایش شده و بررسی شده ادامه می دهد.

مرحله نامزد انتشار بخش مهمی از این فرآیند است که به توسعه دهندگان و کاربران اجازه می دهد نسخه جدید را در محیط های مختلف آزمایش کرده و بازخورد ارائه کنند. این تلاش مشترک تضمین می کند که مشکلات احتمالی قبل از انتشار نهایی شناسایی و حل می شوند.

با پیشرفت مرحله آزمایش، جامعه مشتاقانه منتظر انتشار نهایی نسخه 27.1 است و ویژگی‌ها و پیشرفت‌های جدیدی را که برای شبکه بیت‌کوین به ارمغان خواهد آورد، پیش‌بینی می‌کند.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید