میشائل ون دی پوپ پیش‌بینی می‌کند قیمت بیت‌کوین (BTC) در میان تایید ETF به 300 تا 600 هزار دلار برسد.


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

میشائل ون دی پوپ، تحلیلگر معروف رمزارز، در توییت اخیر موجی از انتظارات را در جامعه ارزهای دیجیتال برانگیخت: حدس زدن افزایش قابل توجه قیمت بیت کوین (BTC). این پیش بینی پس از تایید چندین صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) انجام شد.

این تحلیلگر بیان کرد که محدوده با بیت کوین به 48000 دلار تعریف شده است. او احتمال بازبینی مجدد این سطح را به دلیل جریان معامله مرتبط با تایید ETF برای بیت کوین پیشنهاد کرد. Van de Poppe هیجان خود را در مورد فرصت های ارائه شده توسط کاهش در محدوده 36-40 هزار دلار ابراز کرد.

علاوه بر این، او همچنین پیشنهاد کرد که قیمت بیت کوین این شانس را دارد که در چرخه بازار فعلی به محدوده 300-600 هزار دلار برسد. همانطور که انتظار می رفت، توییت Michaël van de Poppe با موفقیت توجه سرمایه گذاران و علاقه مندان در جامعه ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرد.

قیمت فعلی بیت کوین بر اساس آخرین داده های موجود می ایستد این قیمت در 46286 دلار است که نشان دهنده افزایش قابل توجه 1.78٪ در 24 ساعت گذشته و 9.72٪ در 30 روز گذشته است. حجم معاملات 24 ساعته بیت کوین با 34.58 درصد افزایش به 51,726,787,995 دلار رسید.

تاثیر بالقوه تایید ETF

افزایش قابل توجه علاقه به بیت کوین به دنبال اعلامیه پیشگامانه SEC در 10 ژانویه صورت گرفت. رسما تایید شد ETF های بیت کوین نقطه ای مختلف تراست های تایید شده شامل غول های صنعتی مانند Grayscale Bitcoin Trust، Hashdex Bitcoin ETF و Bitwise Bitcoin ETF هستند که نقطه عطف نظارتی بزرگی را برای بازار ارزهای دیجیتال رقم می زند.

با وجود تایید این ETF ها، قیمت بیت کوین به طور جالبی نسبتا ثابت مانده است. با این حال، جامعه کریپتو اکنون پیش‌بینی قیمت بیت‌کوین توسط مایکل ون د پوپ را به عنوان یک کاتالیزور بالقوه برای افزایش قابل توجهی در روزها و هفته‌های آینده می‌بیند.

تحلیلگران و کارشناسان به دقت تحولات نظارتی پیرامون ETF بیت کوین را زیر نظر دارند. عوامل بحرانی این ممکن است بر احساسات و روند کلی بازار ارزهای دیجیتال تأثیر بگذارد. انتظار می رود تصویب این ETF ها سرمایه گذاران نهادی بیشتری را به بازار جذب کند و به طور بالقوه منجر به افزایش تقاضا و در نتیجه افزایش قیمت بیت کوین شود.
نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید