قیمت بیت کوین (BTC) به بالای 70 هزار دلار رسید. آیا این یک تله گاو نر دیگر است؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • تله خرس؟
  • طمع افراطی

بیت کوین (BTC)، برترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار اداره می شود قیمت آن به 70230 دلار افزایش یافت و سطح مورد علاقه 70000 دلار را در اوایل امروز پس گرفت.

در حال حاضر درست پایین تر از سطح ذکر شده در بالا معامله می شود که در 24 ساعت گذشته 2.4 درصد رشد داشته است.

با این حال، شایان ذکر است که 70000 دلار همچنان یک سطح مقاومت فوق‌العاده است که گاوها بارها نتوانسته‌اند آن را بشکنند. در زمان نگارش این مقاله، ارز دیجیتال برتر پس از کنار گذاشتن برخی سودها، با قیمت 69704 دلار تغییر می کند.

تله خرس؟

همانطور که معامله گر محبوب ارزهای دیجیتال علی اشاره می کند، TD Sequential یک شاخص فنی قدرتمند است. همین الان سیگنال فروش در نمودار چهار ساعته نشان داده شده است. این تحلیلگر یک “یک تا چهار اصلاح کندل” را برای بزرگترین ارز دیجیتال پیش بینی کرد.

شکست بیت کوین در بالا رفتن از سطح 70000 دلار در اول آوریل منجر به اصلاح شدید اخیر تا سطح 65000 دلار شد. با این حال، بیت کوین توانست نسبتاً سریع از این کاهش بازیابی شود.

طمع افراطی

بر اساس شاخص ترس و طمع، که احساسات بیت کوین را به صورت روزانه اندازه گیری می کند، بزرگترین ارز دیجیتال بار دیگر تسلیم «طمع بیش از حد» شده است. این نشان می دهد که بازار پس از یک اصلاح کوتاه مدت نشانه هایی از حباب را نشان می دهد.

آخرین تلاش گاوها برای شکستن سطح مقاومت 70000 دلاری پیش از رویداد مورد انتظار نصف شدن رخ داد. تنها 11 روز تا این رویداد باقی مانده است و بسیاری انتظار دارند به دلیل افزایش توجه رسانه های اصلی، بازار حتی داغ تر شود.
نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید