پیش بینی قیمت بیت کوین (BTC) در 4 می


تصویر جلد از طریق u.today

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

طبق گفته CoinMarketCap، آخر هفته برای اکثر ارزهای دیجیتال مثبت شروع شد.

بهترین سکه ها CoinMarketCap

BTC/USD

نرخ بیت کوین (BTC) در 24 ساعت گذشته 3.29 درصد افزایش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، قیمت بیت کوین ممکن است سطح مقاومت محلی 64522 دلار را تشکیل داده باشد. از آنجایی که بیشتر ATR روزانه عبور کرده است، بعید است تا پایان روز حرکت شدیدی رخ دهد.

تصویر: نمای معاملاتی

در یک دوره زمانی طولانی تر، ارز دیجیتال اصلی بار دیگر از سطح 64310 دلار بالاتر رفته است. اگر این نوار از این وضعیت بسته شود، خرس‌ها ممکن است ابتکار عمل را دوباره به دست آورند، که به زودی می‌تواند منجر به اصلاح به سمت منطقه 62000 تا 63000 دلار شود.

تصویر: نمای معاملاتی

از منظر میان مدت، قیمت بیت کوین در سطح حمایت 59440 دلار شکست کاذب ایجاد کرد. با این حال، خیلی زود است که به بازدهی سریع فکر کنیم زیرا ارز دیجیتال انرژی کافی برای این کار انباشته نکرده است.

در این مورد، ادامه معاملات جانبی در منطقه 62000 تا 66000 دلار سناریوی محتمل‌تر است.

بیت کوین در زمان نگارش این مقاله با قیمت 63728 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید