پیش بینی قیمت بیت کوین (BTC) 31 می


تصویر جلد از طریق U.Today

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس CoinStats، ارزهای دیجیتال در لیست 10 برتر در حال بازگشت هستند.

بهترین سکه ها CoinStats

BTC/USD

قیمت بیت کوین (BTC) در روز گذشته 1.24 درصد افزایش یافت.

تصویر: نمای معاملاتی

در بازه زمانی ساعتی، نرخ بیت کوین زیر سطح حمایت محلی 68282 دلار معامله می شود. خرس ها قوی تر از گاو نر هستند تا زمانی که قیمت به زیر این سطح سقوط کند. اگر وضعیت تا پایان روز تغییر نکند، ممکن است اصلاح به سمت منطقه 68000 دلاری ادامه یابد.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار روزانه، قیمت کریپتوکارنسی اصلی از سطوح کلیدی فاصله دارد. این بدان معنی است که نه گاو نر و نه خرس تسلط دارند. در نتیجه، معامله گران احتمالا انتظار تثبیت تداوم در محدوده 67500 تا 69500 ​​دلار را در چند روز آینده دارند.

تصویر: نمای معاملاتی

امکان مشاهده وضعیت مشابه در بازه زمانی هفتگی وجود دارد. تنها در صورتی که نرخ را به 72000 دلار برگردانند، خریداران می توانند فکر کنند که روند صعودی می تواند معکوس شود.

بیت کوین در زمان نگارش این مقاله با قیمت 68236 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید