پیش بینی قیمت بیت کوین (BTC) 15 مارس


تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اکثر سکه ها وارد مرحله اصلاح شده اند. اما طبق گفته‌های CoinMarketCap، استثنائاتی برای این قاعده وجود دارد.

بهترین سکه ها CoinMarketCap

BTC/USD

نرخ ارز بیت کوین (BTC) در روز گذشته 5.68 درصد کاهش یافت.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، قیمت بیت کوین با سطح پشتیبانی محلی در 66767 دلار یک شکست کاذب ایجاد کرد. با این حال توجه به بسته شدن بار روزانه ضروری است. اگر نزدیک به سطح ذکر شده اتفاق بیفتد، احتمال وقوع شکست و حرکت به سمت 65000 دلار وجود دارد.

تصویر: نمای معاملاتی

در بازه زمانی بزرگتر، نرخ بیت کوین به بالای حمایت 65623 دلار رسید.

اگر شمع از آن دور شود، سرمایه گذاران می توانند انتظار داشته باشند که طی چند روز آینده در محدوده 67000 تا 70000 دلار معامله شوند.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار هفتگی، قیمت به طور کاذب مقاومت اخیر را در 70184 دلار شکست. اگر گاوها بتوانند دوباره به بازی بازگردند و قیمت را به بالای 70000 دلار برسانند، به زودی شانس مشاهده بالاترین رکورد جدید وجود دارد.

بیت کوین در زمان نگارش این مقاله با قیمت 68169 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید