پیش بینی قیمت بیت کوین (BTC) اول ژوئن


تصویر جلد از طریق U.Today

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

به گفته کوین مارکت کپ، فشار فروشندگان در آخر هفته ادامه دارد.

بهترین سکه ها CoinMarketCap

BTC/USD

قیمت بیت کوین (BTC) در 24 ساعت گذشته 0.83 درصد کاهش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، نرخ بیت کوین در حال تلاش برای بازگشت به سطح مقاومت محلی در 67750 دلار است. اگر بتواند به این هدف دست یابد، انرژی انباشته شده می تواند برای یک شکست و سپس حرکت به سمت منطقه 68000 دلاری کافی باشد.

تصویر: نمای معاملاتی

در بازه زمانی روزانه، وضعیت کمتر واضح است زیرا قیمت از سطوح حمایت و مقاومت فاصله دارد. از آنجایی که هیچ یک از طرفین مسلط نیستند، ادامه معاملات جانبی در محدوده 67000 تا 69000 دلار سناریوی محتمل تر است.

تصویر: نمای معاملاتی

از منظر موقت، تصویر کاملاً مشابه است. کاهش صدا ادامه می‌یابد، که به این معنی است که به این زودی‌ها هیچ حرکت شدیدی رخ نخواهد داد. در این حالت، سرمایه گذاران ممکن است شاهد تجمیع در محدوده 66000 تا 70000 دلار در ابتدای ژوئن باشند.

بیت کوین در زمان نگارش این مقاله با قیمت 67694 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید