15 فوریه پیش بینی قیمت بیت کوین (BTC).


تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با توجه به CoinMarketCap، روند صعودی در بازار ارزهای دیجیتال همچنان ادامه دارد.

بهترین سکه ها CoinMarketCap

BTC/USD

قیمت بیت کوین (BTC) همچنان در حال افزایش است و در 24 ساعت گذشته 1.34 درصد افزایش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، نرخ بیت کوین در حال آزمایش سطح مقاومت پس از شکست اشتباه حمایت محلی است. اگر خریداران بتوانند ابتکار عمل را حفظ کنند، سرمایه‌گذاران می‌توانند به زودی انتظار خروج از منطقه 53000 دلاری را داشته باشند.

تصویر: نمای معاملاتی

در یک بازه زمانی بزرگتر، لازم است بر روی بسته شدن میله از نظر بالای شمع دیروز تمرکز کنید. اگر بالاتر از این و بدون فتیله طولانی رخ دهد، رشد به زودی می تواند منجر به آزمایش منطقه 53000-53500 دلاری شود.

تصویر: نمای معاملاتی

از منظر میان‌مدت، هنوز هیچ نشانه‌ای از بازگشت وجود ندارد زیرا نرخ بیت کوین همچنان به بالاترین سطح محلی خود ادامه می‌دهد. اگر شمع هفتگی حول قیمت های فعلی تثبیت شود، سرمایه گذاران می توانند تا پایان ماه بین 54000 تا 56000 دلار ببینند.

بیت کوین در زمان نگارش این مقاله با قیمت 52346 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید