25 آوریل پیش بینی قیمت بیت کوین (BTC).


تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

طبق گفته CoinMarketCap، قیمت بیشتر سکه ها در حال کاهش است.

بهترین سکه ها CoinMarketCap

BTC/USD

قیمت بیت کوین (BTC) در 24 ساعت گذشته 4.29 درصد کاهش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، نرخ بیت کوین در سطح حمایت محلی 63722 دلار شکست نادرستی ایجاد کرد. در این زمان لازم است به بسته شدن روزانه نوار توجه جدی شود. اگر دور از این علامت رخ دهد، خریداران ممکن است ابتکار عمل را در دست بگیرند.

تصویر: نمای معاملاتی

در بازه زمانی طولانی تر، قیمت ارز دیجیتال اصلی نیز از پایین ترین سطح قبلی یعنی 63554 دلار افزایش یافت. با این حال، خیلی زود است که به بازگشت فکر کنیم زیرا گاوها انرژی کافی برای بازگشت جمع نکرده اند.

در این حالت، محتمل ترین سناریو معاملات افقی در حدود 64000 دلار تا پایان هفته است.

تصویر: نمای معاملاتی

از منظر میان مدت، این نرخ در میانه طیف گسترده ای قرار دارد، به این معنی که هیچ یک از طرفین هنوز ابتکار عمل را به دست نگرفته اند. در این مورد، ادامه تثبیت در محدوده 62000 تا 67000 دلار سناریوی محتمل‌تر برای چند روز آینده است.

بیت کوین در زمان نگارش این مقاله با قیمت 64262 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید