11 آوریل پیش بینی قیمت بیت کوین (BTC).


تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

طبق گفته های CoinMarketCap، گاوها دوباره به بازی بازگشته اند.

بهترین سکه ها CoinMarketCap

BTC/USD

نرخ بیت کوین (BTC) در 24 ساعت گذشته 3.32 درصد افزایش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

علیرغم رشد امروز، قیمت بیت کوین روند نزولی را در نمودار ساعتی نشان می دهد و نرخ در نزدیکی حمایت محلی در 69921 دلار معامله می شود. اگر تا پایان روز تغییری صورت نگیرد، شکست می‌تواند منجر به کاهش به منطقه 69000 دلاری شود.

تصویر: نمای معاملاتی

در یک بازه زمانی بزرگتر، تصویر خنثی است زیرا نه گاوها و نه خرس‌ها هنوز ابتکار عمل را به دست نگرفته‌اند. بنابراین حجم کاهش یافت، به این معنی که بیت کوین به زمان بیشتری برای جمع آوری انرژی برای حرکت بیشتر نیاز دارد.

در نتیجه، معاملات جانبی در محدوده 69000 تا 72000 دلار سناریوی محتمل‌تری برای چند روز آینده است.

تصویر: نمای معاملاتی

امکان مشاهده وضعیت مشابه در نمودار هفتگی وجود دارد. هیچ یک از طرفین در حال حاضر غالب نیستند و تأیید می کند که تجمیع در محدوده 64000 تا 72000 دلار تا پایان ماه ادامه دارد.

بیت کوین در زمان نگارش این مقاله با قیمت 69878 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید