به گفته مایک نووگراتز، قیمت بیت کوین (BTC) به 100000 دلار پیش بینی می شود


فهرست

  • کاتالیزورهای بالقوه
  • تام لی می بیند که بیت کوین به 150000 دلار خواهد رسید

مایک نووگراتز، مدیرعامل Galaxy Digital اخیراً او به بلومبرگ گفت گفته می‌شود که پرچم‌دار ارز دیجیتال بیت‌کوین می‌تواند به زودی امسال وارد منطقه شش رقمی شود.

به گفته Novogratz، با توجه به اینکه سرمایه گذاران نهادی بزرگ در حال حاضر روند بیت کوین را پذیرفته اند، فروشندگان زیادی وجود ندارد.

اگر قیمت بیت کوین در آینده نزدیک بتواند از سطح 73000 دلار عبور کند، ارز دیجیتال پرچمدار می تواند به 100000 دلار برسد. پادشاه کریپتوکارنسی احتمال افزایش بیشتر قیمت بیت کوین را رد نمی کند.

کارت

Novogratz خاطرنشان کرد که پایین ترین محدوده فعلی از حدود 40000 دلار شروع می شود. سطح 70000 دلار بالاترین محدوده فعلی را نشان می دهد. بیت کوین در چند هفته گذشته عمدتاً در محدوده بوده است و چندین بار نتوانسته است سطح 70000 دلار را بشکند.

کاتالیزورهای بالقوه

اگرچه برخی از خصومت ها در کنگره به عنوان یک باد مخالف بزرگ برای بیت کوین تلقی می شود، نووگراتز معتقد است که این امر می تواند در واقع به دنبال آخرین تحولات کنگره تبدیل به یک باد بالقوه شود.

DC بالاخره در اصل پذیرفته است که قانون رمزارز باید اتفاق بیفتد. نووگراتز گفت: “این باید دو حزبی باشد… چند هفته گذشته فوق العاده مثبت بوده است.”

کارت

نووگراتز، به ویژه، چند هفته پیش فکر کرد که صنعت کریپتو بعید است که به وضوح نظارتی دست یابد. حالا مردم می فهمند که این بالاخره در راه است.

به گفته این میلیاردر، این واقعیت که برخی از دولت ها به خرج کردن پول ادامه می دهند نیز یک اتفاق مثبت برای بزرگترین ارز دیجیتال است.

تام لی می بیند که بیت کوین به 150000 دلار خواهد رسید

به گفته تام لی از Fundstrat، قیمت بیت کوین ممکن است در سال جاری تا 150000 دلار افزایش یابد.

گاو ماندگار عواملی مانند رویداد نصف شدن، موفقیت ETF های بیت کوین، پایگاه کاربران رو به رشد بیت کوین و کاهش تورم را به عنوان عوامل کلیدی پشت درخواست صعودی خود ذکر کرد.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید