اگر این الگوی «آدم و حوا» تأیید شود، قیمت بیت‌کوین (BTC) می‌تواند 66000 دلار را دوباره آزمایش کند.


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

قیمت بیت کوین (BTC) اکنون به عنوان یکی از سوداگرانه ترین موضوعات در اکوسیستم ارز دیجیتال گسترده تر است. پس از سقوط به 58554.25 دلار در هفته گذشته، اکنون دلایلی برای خوش بین بودن نسبت به بهبودی صعودی عمده وجود دارد. بر اساس پیش‌بینی‌های علی مارتینز، تحلیلگر برجسته بازار، بیت کوین ممکن است در مسیر آزمایش مجدد قیمت 66000 دلار در کوتاه مدت باشد.

تماس صعودی بیت کوین

مارتینز توضیح داد که بیت کوین الگویی به نام «آدم و حوا» ایجاد می کند. با توجه به ماهیت صعودی آن، این الگو می تواند بیت کوین را بیش از 6 درصد نسبت به بالاترین قیمت اخیر خود افزایش دهد. اگر این اتفاق بیفتد، سطح مقاومت 66000 دلاری ممکن است به زودی امکان پذیر شود.

مرتبط با

شایان ذکر است که بیت کوین در چند روز گذشته روند نزولی داشته است و آخرین تاریخی که این ارز دیجیتال بالاتر از سطح قیمت 66000 دلار معامله شد، 17 ژوئن بود. شاید بازیابی این سطح آسان به نظر برسد، اما شایان ذکر است که بیت کوین بر اساس اصول اساسی خود در حال اصلاح است.

جریان وجوه به محصولات نقدی بیت کوین ETF دو طرفه بود. سرمایه گذاران سریعتر از تزریق وجه نقد برداشت کردند. این بی ثباتی در جریان خالص باعث شد که سرمایه گذاران غیر ETF در مسیر محافظه کارانه باقی بمانند.

در زمان نگارش این مقاله، قیمت بیت‌کوین در 61299.01 دلار در حال تغییر بود که در 24 ساعت 0.91 درصد افزایش داشت.

تمرکز از بیت کوین تغییر می کند

نقشه گرمای اجتماعی پیرامون بیت کوین نیز عامل اصلی در حرکت کاهشی قیمت است. طی ماه گذشته، توجه به آلتکوین های برتر از جمله اتریوم (ETH) و سولانا (SOL) معطوف شده است.

مرتبط با

اتریوم در ماه می تاییدیه ای را برای ارائه ETF دریافت کرد، در حالی که سولانا در عرض چند هفته دو برنامه اول ETF خود را در کانادا و ایالات متحده مشاهده کرد. همانطور که بیت کوین انقلابی را در فضای کریپتو آغاز می کند، آلت کوین های بیشتری در راه تکمیل آن هستند.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید