قیمت بیت کوین (BTC) احتمالاً در سال 2024 به ATH جدید می رسد: گزارش


قیمت بیت کوین (BTC) طبق آخرین گزارش ارائه دهنده داده دارایی دیجیتال CCData به احتمال زیاد رسیدن به اوج جدید در سال 2024.

وی خاطرنشان کرد: در چرخه های قبلی، افزایش سهموی، دوره کوتاه مدت افزایش شدید قیمت ها، تجربه شد، اما این بار چنین وضعیتی رخ نداد.

گزارش CCData ادعا می کند که چرخه گاو نر فعلی می تواند تا سال 2025 ادامه یابد.

گمانه زنی های زیادی در مورد ارتباط بین رویدادهای کاهش پاداش بلوک چهار ساله و عملکرد قیمت بیت کوین وجود دارد.

مرتبط با

این چرخه غیرعادی است زیرا؛ بیت کوین اوج قبلی قبل از رویداد هاوینگ در ماه آوریل را شکست و به بالاترین رکورد فعلی خود یعنی 73737 دلار رسید. این روند به دلیل راه اندازی چندین صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین در اوایل سال 2024 که موجی از هیجان را در فضای سرمایه گذاری ایجاد کرد و رکوردهای متعددی را شکست.

اکنون، بسیاری از تحلیلگران مشغول پیش‌بینی هستند که آیا بیت‌کوین امسال پس از پشت سر گذاشتن بالاترین رکورد چرخه قبلی در ماه مارس، به بالاترین سطح جدیدی خواهد رسید یا خیر. گزارش شده توسط U.Todayپیتر برانت، تاجر کالا تخمین زده است که 25 درصد احتمال دارد که ارز دیجیتال پرچمدار قبل از «افت نمایی» به اوج خود رسیده باشد. اما در حال حاضر، به نظر می رسد اتفاق نظر این است که بیت کوین می تواند به اوج خود برسد یک نقطه عطف شش رقمی امسال یا در سال 2025.

در چرخه قبلی، 547 روز طول کشید تا بیت کوین پس از نصف شدن در سال 2020 به اوج خود در حدود 69000 دلار برسد و سپس وارد بازار نزولی وحشیانه شود.

به گفته CCData، اقدام قیمت‌های دامنه‌دار کسل‌کننده فعلی تنها موقتی است و احتمالاً ارز دیجیتال پیشرو از اوج خود در ماه مارس فراتر خواهد رفت.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید