تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین (BTC) 4 ژانویه


تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

گاوها در تلاش برای بازگشت به بازی پس از رکود دیروز هستند.

بهترین سکه ها CoinMarketCap

BTC/USD

قیمت بیت کوین (BTC) در 24 ساعت گذشته 1.67 درصد افزایش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، نرخ بیت کوین مقاومت محلی را در 43290 دلار شکست و در تلاش برای حفظ بالاتر از آن است. اگر گاوها بتوانند ابتکار عمل را حفظ کنند، رشد ممکن است فردا به سمت منطقه 44000 دلاری ادامه یابد.

تصویر: نمای معاملاتی

تصویر متفاوتی در بازه زمانی روزانه وجود دارد. قیمت برای جمع آوری انرژی برای حرکت بیشتر پس از چنین کاهش بزرگی به زمان نیاز دارد. در این صورت بعید است در مدت زمان کوتاهی فراز و نشیب هایی وجود داشته باشد.

سناریوی محتمل تر معاملات افقی در محدوده 42000 تا 44000 دلار تا پایان هفته است.

تصویر: نمای معاملاتی

از دیدگاه موقت ، انتظار می رود که نوار بسته شود. اگر این امر در نزدیکی سطح مقاومت 44،779 دلاری اتفاق بیفتد ، خریداران می توانند این افزایش را ادامه دهند ، که می تواند منجر به آزمایش منطقه 48،000 دلاری شود.

بیت کوین در زمان نگارش این مقاله با قیمت 43273 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید