تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین (BTC) 26 ژانویه


تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

به گفته کوین مارکت کپ، بیشتر ارزهای دیجیتال به منطقه سبز بازگشته اند.

بهترین سکه ها CoinMarketCap

BTC/USD

نرخ بیت کوین (BTC) در 24 ساعت گذشته 0.66 درصد افزایش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

مراقب مقاومت موضعی 41257 دلار در نمودار ساعتی باشید. اگر شمع روزانه در اطراف آن بسته شود، این احتمال وجود دارد که شاهد شکستگی و به دنبال آن افزایش بیشتر به منطقه 42000 دلاری باشیم.

تصویر: نمای معاملاتی

در بازه زمانی بزرگتر، نرخ بیت کوین پس از شکست کاذب سطح حمایت 39437 دلار همچنان به افزایش خود ادامه می دهد. با این حال، از آنجایی که ارز دیجیتال اصلی هنوز انرژی کافی انباشته نکرده است، احتمال افزایش بیشتر آن کم است.

در این مورد، معاملات جانبی در محدوده 41000 تا 43000 دلار سناریوی محتمل‌تر برای چند روز آینده است.

تصویر: نمای معاملاتی

از منظر میان مدت، معامله گران باید به بسته شدن نوار بر حسب پایین بودن کندل قبلی توجه کنند. اگر از این موضوع خارج شود، حرکت صعودی احتمالاً به سمت محدوده 45000 دلار ادامه خواهد یافت.

بیت کوین در زمان نگارش این مقاله با قیمت 41105 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید